Now Reading
Зірка Netflix Джо Екзотик балотується в президенти США

Зірка Netflix Джо Екзотик балотується в президенти США

Зірка Netflix Джо Екзотик балотується в президенти США

І 21-річний тюремний термін йому не перешкода

 

Американський шоумен Джо Екзотик, який прославився завдяки документальному мінісеріалу на Netflix «Король тигрів: Вбивство, хаос і божевілля», заявив, що візьме участь у перегонах за президентське крісло у 2024 році.

Наразі Екзотик відбуває 21-річний тюремний термін. Його він отримав у 2019-му після засудження за звинуваченнями у найманні кілерів для вбивства активістки дикої природи Керол Баскін та вбивстві та продажу кількох тигрів. Шоумен запевняє, що це не завадить йому взяти участь у виборах, адже «йдеться не про перемогу чи поразку, а про зміни».

«Так, я знаю, що перебуваю у федеральній в’язниці. Ви можете подумати, що це жарт, але це не так. Це моє конституційне право робити це навіть звідси», — заявив Джо. І як зазначає видання Newsweek, справді немає жодних юридичних перешкод для його висунення.

Він приєднається до кола кандидатів у президенти як лібертаріанець та виступатиме за розширення автономії та політичної свободи. «Я тут, адже я маю світову платформу, щоб змусити цих політиків вислухати ваші та мої побоювання і нарешті відповісти на наші запитання. Всі вони брешуть нам, беруть наші важко зароблені гроші, називаючи їх податками, і віддають їх іншим країнам, які нічого нам не повертають», — додає шоумен.

Нагадаємо, Джо Екзотик намагається стати президентом США не вперше. Він також балотувався у 2016 році, але безуспішно.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos