Now Reading
Зірку серіалу «Секс у великому місті» Кріса Нота звинуватили у сексуальному насильстві

Зірку серіалу «Секс у великому місті» Кріса Нота звинуватили у сексуальному насильстві

Зірку серіалу «Секс у великому місті» Кріса Нота звинуватили у сексуальному насильстві

Ділимося подробицями

 

Ще один скандал затьмарив вихід продовження серіалу «Секс у великому місті». Цього разу Кріса Нота, виконавця ролі містера Біга, звинуватили одразу у двох зґвалтуваннях. Про це йдеться у розгорнутій статті, опублікованій The Hollywood Reporter.

За словами першої ймовірної жертви Лілі, інцидент стався у Нью-Йорку у 2015 році.

«Він намагався загравати зі мною. Я була обережна. Він продовжував свої спроби, і мені слід було сказати «ні» більш твердіше і піти. Наступне, що я пам’ятаю, – це те, що він зняв штани і стояв переді мною», – зазначила вона.

Лілі додала, що вказала йому на те, що він був одружений, проте для нього це не стало проблемою.

«Він сказав, що шлюб – це показуха. Моногамія нереальна. Він ґвалтував мене ззаду прямо перед дзеркалом. Я плакала. Після цього я почувалась жахливо – я була зґвалтована. Усі мрії про кумира, якого я любила протягом багатьох років, зникли», – наголосила Лілі.

Інша дівчина, яка використала псевдонім Зої, розповіла, що інцидент стався у Лос-Анджелесі у 2004 році. Вона стверджує, що була проти сексуального акту та просила актора зупинитися, але він цього не зробив. На її прохання використати презерватив він розсміявся.

Свої зізнання і Зої, і Лілі зробили кілька місяців тому – до показу «І просто так…». За їхніми словами, саме реклама серіалу і спонукала їх згадати ті випадки, які вони так довго намагалися забути.

«Коли я побачила, що він повернувся до своєї ролі із «Сексу у великому місті», у мені наче щось зламалося», – розповіла виданню Зої.

Читать также
Зірку серіалу «Секс у великому місті» Кріса Нота звинуватили у сексуальному насильстві

Сам актор усі звинувачення заперечує.

«Звинувачення проти мене, висунуті людьми, з якими я зустрічався багато років, навіть десятиліть тому, є абсолютно хибними. Ці історії могли бути написані 30 років тому або 30 днів тому – «ні» завжди означає «ні», це межа, яку я не переступав. Наші зустрічі проходили за взаємною згодою. Я не знаю, чому про ці історії заговорили саме зараз, але знаю, що я не нападав на цих жінок», – резюмував Кріс Нот.

Тим часом із Instagram Peloton зникло відео за участю актора.

«До кожного звинувачення у сексуальному насильстві потрібно ставитися серйозно. Ми не знали про ці інциденти, коли показали Кріса Нота у нашій відповіді на перезавантаження HBO», – зазначив представник Peloton у заяві Variety.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos