Now Reading
Знімок львівського фотографа переміг у конкурсі National Geographic

Знімок львівського фотографа переміг у конкурсі National Geographic

Знімок львівського фотографа переміг у конкурсі National Geographic

Ще один привід для гордості

Артур Абрамів — український фотограф, чий знімок переміг в міжнародному конкурсі National Geographic Traveller India. Фото електрички Мукачево-Львів було представлено в категорії World Public Transport. Знімок був зроблений ще в 2018 році, коли фотограф повертався додому з Карпат. Фотографію відібрали серед 32 номінантів. Тепер знімок увійде в серпневий номер National Geographic Traveller India. Про це повідомив сам автор в своїх соціальних мережах.

Знімок львівського фотографа переміг у конкурсі National Geographic
Артур Абрамив

Художник-експерименталіст, що працює над винайденням нових стилів та форм, Артур займається мистецтвом вже 16 років. «А фотографія – це плід моєї мистецької діяльності, займаюсь фотографією вже 14 років. Я є фото-журналістом американської агенції ZUMA Press, дописувачем National Geographic Hu. Мої роботи регулярно публікуються NatGeo у всьому світі. Також я є переможцем багатьох престижних міжнародних фотопроектів, – розповідає Артур в ексклюзивному коментарі редакції  INSIDER, – На конкурс я подавав сім фотографій з різних локацій, з них п’ять увійшли в лонг-лист, а згодом один в шорт-лист. Ця робота і здобула перше місце. Сформувався такий собі невеличкий проект по транспорту. Зі мною спілкувалася редакторка National Geographic Traveller (IN). Вона казала, що редакція була приголомшена від усіх п’ятьох робіт. Цікаво, що після перемоги, мені написала дівчина, яка на фотографії читає книгу.»

Дівчина їхала до дому, нічого не підозрюючи, а через два роки це фото потрапить до журналу. «Я радію, що тоді ніхто не поставився з агресією до того, що я фотографую. Але насправді дуже часто люди в Україні реагують агресивно і перешкоджають творити мистецтво та документувати миті. У мене вже були кілько таких нападів. Деякі не розуміють, що згодом їм самим буде приємно дізнатися, що вони є на такому фото, яке здобуло міжнародну перемогу. Інші воліють не бути присутніми на фото взагалі, але агресивний спосіб чи напад це не альтернатива,» – сумує митець.

 

Але в планах у Артура щє багато фотопроектів з глибоким змістом, які він має реалізувати. Тобто, ми можемо розраховувати на нові досягнення нашого співвітчизника і нові привіди для гордості.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos