Now Reading
175 особистих речей Мерилін Монро виставили на аукціон

175 особистих речей Мерилін Монро виставили на аукціон

175 особистих речей Мерилін Монро виставили на аукціон

Від унікального листа батька до накладних вій

 

Американський ломбард Julien’s Auction спільно з телеканалом TCM запустили аукціон під назвою Icons & Idols Hollywood, на якому 17 та 18 грудня буде виставлено на продаж 175 особистих речей Мерилін Монро. Деякі очікують, що сума, яка буде отримана від продажу, може перевищити 80 000 доларів.

Одним із найцінніших лотів є рукописний лист від Чарльза Стенлі Гіффорда, який нещодавно був визнаний батьком світловолосої легенди за допомогою тесту ДНК.

«Цей лист – єдиний відомий матеріал, який встановлює будь-який зв’язок між Гіффордом і його знаменитою донькою», – йдеться у заяві аукціонного будинку, в якій також додається, що Гіффорд, як вважають, передав картку Монро, коли вона перебувала в лікарні.

175 особистих речей Мерилін Монро виставили на аукціон

«Я виявив карту зовсім випадково, коли готував особисті речі Мерилін до аукціону Julien’s Auctions. Це єдине відоме задокументоване свідчення відносин між Мерилін та Гіффордом, яке розкриває таємницю того, чи знала вона свого біологічного батька», – каже Скотт Фортнер, історик Мерилін Монро, колекціонер і суведучий подкасту All Things Marilyn.

Лист, який, за оцінками Будинку Жюльєна, може коштувати до 3000 доларів, представляє собою листівку з побажанням якнайшвидшого одужання, на якій зображена дівчинка, намальована на музичній ноті.

Читать также
175 особистих речей Мерилін Монро виставили на аукціон

Крім цього листа, є й інші цікаві речі для шанувальників актриси. Зокрема, косметичні засоби, такі як помада, накладні вії та тіні для повік, що належали зірці, а також кілька суконь, які носила Монро. Серед предметів, виставлених на аукціон – чорна вовняна коктейльна сукня, перлово-сіра шовкова сукня, розроблена Jax, а також білий бавовняний сарафан без рукавів, який вона одягала для серії фотографій із чоловіком Артуром Міллером у Нью-Йорку у 1956 році.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos