Now Reading
5 документальних фільмів і серіалів Netflix, які варто подивитися кожному

5 документальних фільмів і серіалів Netflix, які варто подивитися кожному

5 документальних фільмів і серіалів Netflix, які варто подивитися кожному

За рекомендацією Маші Єфросиніної

 

 

«Для мене немає нічого цікавішого за людські долі. У них все: уроки, знання, розгадки, відкриття — це кращі сценарії, які пише життя. На Netflix я частий гість розділу Documentary», — зізнається телеведуча Маша Єфросиніна та ділиться топ-5 своїх улюблених документалок:

«Джеффрі Епштейн: Непристойно багатий» (Jeffrey Epstein: filthy rich)

Я почала його дивитися з метою дізнатися, як в Штатах розслідують злочини, пов’язані з сексуальними домаганнями. Але дуже швидко в мені «увімкнулася» мати, яка ставила собі одне питання: «Що ще ти не зробила, щоб твоя дочка не побоялася /посоромилася тобі зізнатися в подібному?» Скільки ж покалічених жіночих доль, тому що просто приховали скоєне над ними …

«Останній танець» (The last dance)

Коли я вперше прийшла в холостяцьке житло свого майбутнього чоловіка, то крім бардаку побачила на стіні зовсім магічне ч/б фото Меджика Джонсона. Потім на першому баскетбольному матчі я зрозуміла, що немає нічого за силою своєю, з чим можна порівняти триочковий кидок на фінальній секунді гри. Серіал про дар, амбіції і вміння все це ділити з командою.

«Становлення» (Becoming)

Все просто — я вважаю подружжя Обама зразком президентської пари: в манерах, в риториці, в умінні викладати позицію. У фільмі є відчуття, що Мішель впустила на поріг своєї вітальні. І також після фільму з’явилося передчуття, що колись ми побачимо місіс Обама в президентських перегонах.

«Соціальна дилема» (Social dilemma)

Читать также
5 документальних фільмів і серіалів Netflix, які варто подивитися кожному

Вперше такий присмак у роті після перегляду у мене залишив фільм «Цукор». Я встала і викинула все солодке в будинку. Після цього фільму ну … посумувала деньок. Нова реальність — нові залежності …

Don’t fuck with cats

Має ж бути якась користь від соцмереж. Фільм захоплює тим, як звичайні одержимі соцмережами і інтернетом люди змогли направити свій ресурс в корисне русло.

Нагадаємо, у вересні стало відомо, що дві українські студії Postmodern Postproduction і «Так Треба Продакшн», які входять в структуру FILM.UA Group, стали партнерами Netflix. Відтепер вони будуть займатися дублюванням, транскрибування і контролем якості фірмової продукції Netflix українською мовою.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos