Now Reading
5 найкрасивіших локацій для зйомки love story у Парижі

5 найкрасивіших локацій для зйомки love story у Парижі

5 найкрасивіших локацій для зйомки love story у Парижі

Небанальні поради від фотографа

 

Герої нашої святкової діджитал-обкладинки до Дня закоханих, зіркова пара українських спортсменів Марина Бех та Михайло Романчук, вкотре нагадали, що Париж залишається одним із найромантичніших міст у світі. Чимало закоханих пар прагнуть побувати тут і зробити фото на згадку, аби запам’ятати цю особливу атмосферу. І мова не лише про світлини біля знаменитої Ейфелевої вежі! Крім неї, у французькій столиці є й інші локації для чудових пам’ятних кадрів.

На прохання INSIDER.UA фотографка Ірина Нестеренко, яка живе та працює у Парижі, поділилася своїми улюбленими місцями у місті для зйомки love story, показавши на прикладі своїх робіт. Надихаємося і мріємо якнайшвидше опинитися там, нескінченно закоханими!

 

Міст Pont de Bir-Hakeim

Ця локація – ідеальна альтернатива найвідомішій для фотосесій Place Trocadero. Там немає натовпу туристів, що робить зйомку комфортною для пари. Також ця локація підійде для зйомки у будь-який час доби та будь-якої погоди, в чому дуже допомагає міст, який поруч – під ним можна продовжити зйомку з видом на вежу, навіть якщо піде дощ.

Це місце, мабуть, найчастіше чує заповітне «так» і тим стає ще пам’ятнішим для пари. Коли вежа увечері освітлюється вогнями, сюди сходиться море туристів, аби оцінити це видовище. Зовсім поряд знаходиться станція RER (Champ de Mars – Tour Eiffel).

 

Перехрестя rue Saint-Dominique и boulevard de la Tour-Maubourg

Одна з моїх улюблених паризьких вулиць для зйомки love story. Тут можна помилуватися містом, відчути його ритм і зробити фото на вуличці з гарним краєвидом на Ейфелеву вежу, розбавивши фотосесію кадрами в одному з багатьох місцевих кафе.

 

Маршрут від Place de la Concorde до Musée du Louvre

Кажуть, побувати в Парижі – значить неодмінно побувати на площі Злагоди (Place de la Concorde), усі путівники французькою столицею ведуть через неї. Відмінний «фото-маршрут» тривалістю до однієї години вийде, якщо ви почнете від Place de la Concorde, пройдете вздовж саду Tuileries і вийдете прямо до Musée du Louvre. Безліч різноманітних кадрів за такий короткий час гарантовано!

Читать также
5 найкрасивіших локацій для зйомки love story у Парижі

 

Затишний маршрут через 16 округ

Є ще один маршрут, на якому можна зробити гарне фото, втім без натовпів туристів. Уздовж протилежної сторони Марсового поля є одна з найкрасивіших вуличок з видом на вежу. Це маловідомий закуток у 16 окрузі, де відносно мало людей. Якщо не полінуєтеся знайти це місце, є великий шанс, що ви будете там самі! Після рекомендую спуститися до самої вежі і прогулятися вздовж Сени, також зовсім поруч розташований музей Musée Georges Clemenceau.

 

Монмартр

Остання і, мабуть, найбільш невиправдано не популярна локація, водночас атмосферна і красива, віддалена від основних визначних пам’яток – Монмартр. Загалом, це колишнє село на височини, яке було включене до складу Парижа порівняно недавно, у 1860 році. Тутешня атмосфера допоможе налаштувати навіть найнеромантичнішу пару на потрібний лад і допоможе перейнятися аурою Парижа.

На площі Тертр художники продають картини або пропонують це зробити вам. Там же знаходиться білосніжна церква Сакре Кер, зі сходів якої можна помилуватися неповторним видом на Париж і зробити красиві світлини на маленьких, атмосферних вуличках, що потопають у сувенірних лавках, барах і кафе.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos