Б’янка Цензорі вперше прокоментувала свої провокативні образи

«У мене була одержимість наготою»
Б’янка Цензорі, дружина Каньє Веста, дала своє перше велике інтерв’ю Vanity Fair. Публікуємо ключові тези цієї розмови.
Про «провокативні» виходи
За словами Цензорі, її відверті образи не були наслідком тиску з боку Каньє Веста чи фінансової мотивації – рушійною силою стала любов до мистецтва.
«У мене справді була одержимість наготою. Я була оголеною всюди й ні на мить не відсторонювалася від цього. Я знову й знову відтворювала ті самі образи. Я ніколи не робила б того, чого не хочу. Ми з чоловіком працювали над моїми вбраннями разом – це було партнерство. Не було жодного випадку, щоб мене змушували щось одягати. Якби ви були заміжні за Джанні Версаче, хіба він не подарував би вам сукню чи щось подібне?» – розповіла Б’янка.
Водночас модель зізналася, що з часом втомилася від постійної наготи, однак результат багаторічного експерименту її задовольнив. Вона також зауважила, що мовчання надавало її образу особливої сили – до цього моменту вона свідомо уникала публічних коментарів.
Про реакцію суспільства
«Я ніколи не плакала перед сном через чиїсь слова – реакція людей просто не відповідала моєму наміру. Якось я пояснювала це одній людині, і вона сказала: «Ну, ваш намір загубився». І я подумала: нічого страшного. Це не має значення. Я змогла висловити себе – і це головне».
Про власний характер
«Упродовж усього життя я не вміла контролювати свої емоції. Я надто глибоко прив’язуюся до людей – настільки, що вони стають частиною мене. Ви бачили фільм «Одне ціле», де герої буквально зростаються один з одним? Мені він дуже близький. У певному сенсі це і є я».
Про Каньє
«Я люблю його. Я дуже сильно його люблю. Навіть якщо між нами є співзалежність, вона завжди приносила мені лише радість. Ми надзвичайно схожі».
Про антисемітські висловлювання Каньє
«Те, що антисемітизм став мейнстримом, – жахає. Але в той момент, коли Каньє публікував антисемітські твіти, громадська думка не була для мене на першому місці. Я не думала про піар – я була зосереджена на ньому й на собі. Десь глибоко в душі я розуміла: ця розмова все одно відбудеться, і в мене буде можливість сказати, що я не антисемітка».
Цензорі також зазначила, що нещодавно Каньє зустрічався з рабином:
«Йому потрібно пройти шлях усвідомлення та виправлення власних помилок, і я готова підтримувати його, любити й бути поруч».
Про новий проєкт – про дітей та їхню «експлуатацію»
«Мені важко дивитися на те, як батьки викладають дітей у соціальних мережах. Очевидно, що йдеться про дитячу працю й крайню форму використання дитини в чужих інтересах. Мене лякає сама думка про те, що дитина стає частиною машини. Я переконана: надмірна увага в ранньому віці може завдати серйозної шкоди».
Фото: Instagram @vanityfair










