Now Reading
Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»

Стрічка, заснована на реальних подіях

 

13 вересня, в День міста Буча, кінопродюсер Олександр Щур та режисер Станіслав Тіунов, які свого часу разом працювали над стрічкою «Побачення у Вегасі», презентували тизер до свого фільму-драми «Буча». На презентацію в київському кінотеатрі «Оскар» завітало чимало зіркових гостей: Андрій Хливнюк, Данієль Салем, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Семен Горов, Олімпія Вайтмусташ та Олександр Смирнов, Дмитро Оськін та багато інших. Усі присутні вшанували памʼять загиблих хвилиною мовчання.

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Олімпія Вайтмусташ та Олександр Смірнов

Сюжет художньої кінострічки заснований на реальних подіях, що відбувалися у містах Буча, Ворзель, Гостомель та Ірпінь під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року. Фільм-байопік розповість про порятунок 203 місцевих жителів Костянтином Гудаускасом – громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі.

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»

З початком російського вторгнення, завдяки своєму казахстанському паспорту, він мав можливість проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не тільки рятував людей, а й на власні очі бачив увесь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування. Після деокупації Київської області Гудаускас став героєм багатьох публікацій та телевізійних сюжетів у впливових національних та світових ЗМІ, серед яких французьке видання Le Monde, телеканал France 24, британський телеканал ITV news та інших.

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Даніель Салем, Андрій Хливнюк

Кастинг акторів на ролі у фільмі буде проведений до кінця року, але вже відомий виконавець ролі головного антагоніста – ним став В’ячеслав Довженко – український актор театру і кіно, Лауреат премії «Золота дзиґа» за найкращу чоловічу роль. Тизер драми «Буча» був знятий на кошти американських інвесторів, й подальше фінансування виробництва фільму також буде реалізовано виключно коштом іноземних інвесторів та меценатів. За особистими переконаннями творців фільму, через активну залученість українців у зборах на потреби ЗСУ, збори в Україні проводитися не будуть.

В межах заходу також був презентований благодійний фонд Костянтина Гудаускаса Bucha help, найпершим завданням якого стане відбудова зруйнованого житла у Бучі, Ірпені та Гостомелі. 

Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Ольга Сумська, Віталій БорисюкАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Костянтин Гудаускас, Роман Мединський, Станіслав Туінов, Олександр ЩурАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Дмитро ОськінАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Станіслав Туінов, В'ячеслав Довженко, Олександр ЩурАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
В'ячеслав Дюденко, Ольга Сумська, Ірина Дюденко, Віталій БорисюкАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Семен ГоровАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Олена ГребенюкАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Степан КазанінАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Віталій Борисюк, Ольга Сумська, Марина КінахАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Андрій ДжеджулаАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Олімпія Вайтмусташ і Олександр СмірновАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Валерій ЖидковАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Ірина та В'ячеслав ДюденкиАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Андрій Хливнюк, Даніель СалемАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Костянтин ГудаускасАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Станіслав Тіунов, Олександр ЩурАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»
Марина КінахАндрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»Андрій Хливнюк, Даніель Салем та інші гості презентації тизеру драми «Буча»

Фото: PR Batteries

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos