Now Reading
Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

Але ж на двох стільцях не всидіти

 

Пару місяців тому Ані Лорак на своїй сторінці в Instagram опублікувала відео акустичного мініконцерту, зазначивши, що цим виступом вона хоче допомогти людям, які нині потребують допомоги. При цьому артистка не уточнила, кому саме вона зібралася допомагати, а лише прикріпила посилання на сайт, що веде на сторінку організації, цілі якої вказані досить абстрактно: «створена для підтримки всіх сімей, які втратили свої будинки або постраждали від цієї трагедії». Від якої трагедії, які сім’ї – питання залишається відкритим.

Мабуть, у такий спосіб співачка вирішила всидіти на двох стільцях. Адже пост був явно орієнтований на українську аудиторію. Однак цей варіант не спрацював із тоталітарним режимом РФ, прийшов час відповідати. Сьогодні у співачки мав відбутися концерт у Краснодарі, проте кілька днів тому мер міста оголосив, що виступ Лорак буде скасовано, оскільки «немає жодної гарантії, що зароблені гроші не підуть на закупівлю снарядів та боєприпасів для тих, хто воює проти росії». Політик додав, що така доля чекатиме на будь-якого виконавця, який підтримуватиме проукраїнські сили.

Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

Побачивши реакцію російської влади, Лорак відразу поспішила виправдатися перед «грізною» росією й вчора висловилася щодо своєї поточної позиції. Втім, нічого нового ми про неї не узнали, хіба що їй дуже кортить мати можливість виступати в РФ.

«Я також хочу сказати, що я ніколи не надавала військову допомогу, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати лише у межах гуманітарної місії, чим і займалася все життя», – зазначила вона.

Крім того, повномасштабну війну, розв’язану РФ проти України, вона назвала «конфліктом». Такий собі невеликий «конфлікт», внаслідок якого вже загинуло 459 українських дітей, ще майже 909 отримали поранення.

«Я розумію, що моє бажання продовжувати виступати у росії викликало суперечки, і деякі люди критикують мене за те, що я не займаю позицію щодо конфлікту між Україною та росією. Я хочу запевнити своїх шанувальників, що моє рішення не було продиктоване політикою чи бажанням зайняти чиюсь сторону. Я музикант, а не політик, і моя мета – ділитися своєю музикою з аудиторією по всьому світу», – відчайдушно наголосила Лорак.

Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

До речі, Світлана Лобода у своєму новому інтерв’ю для Раміни Есхакзай розповіла, як у росії її хотіли купити, обіцяючи за підтримку путінського режиму «золоті гори». За словами Світлани, їй надходило багато дзвінків, у яких їй пояснювали, як вона повинна поводитися:

Читать также
Ані Лорак нарешті висловилася щодо війни та своєї позиції

«Поступало багато дзвінків про те, що я повинна вибрати правильну позицію, що я маю бути розумною, що я артистка, яка маю тут все. І надалі, якщо я залишуся тут і підтримаю режим, я матиму ще більше і мені не треба буде ні про що дбати, ані мені, ані моїм дітям…».

Проте Лорак не Лобода і, як бачимо, пропозицію російської влади прийняла з великою охотою.

Не забула Ані Лорак і виправдати свій переїзд до країни-агресорки, звинувативши у цьому український уряд:

«У 2014 році деякі політичні діячі в Україні хотіли використати мене у своїх цілях, із чим я не могла погодитися. В результаті я зіткнулася з негативними наслідками у своєму житті, про які знає лише моє найближче оточення. Мені надали лише два варіанти: «Або ти граєш у нашу гру, роблячи те, що ми тобі говоримо, або ти не співатимеш у цій країні».

Найдивовижніше у промові Лорак те, що вона й досі називає себе «українською співачкою», на що давно не має жодного права, за думкою багатьох українців.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos