Now Reading
Деніел Редкліфф вперше стане батьком

Деніел Редкліфф вперше стане батьком

Деніел Редкліфф вперше стане батьком

Зіркова пара це офіційно підтвердила

 

33-річний Деніел Редкліфф, який прославився роллю Гаррі Поттера в екранізації бестселерів Джоан Роулінг, вперше стане батьком. Його дівчина, 38-річна акторка Ерін Дарк, вагітна. Папараці підловили пару під час прогулянки в Нью-Йорку. За красномовними світлинами, на яких у Ерін вже проглядається помітно округлений живіт, надійшло і офіційне підтвердження від представників пари.

«Деніел та Ерін дуже щасливі. Вони в захваті і не можуть дочекатися, коли стануть сім’єю із трьох осіб. Нещодавно вони розповіли про це своїм сім’ям та друзям. Це надзвичайно захоплюючий час для них обох», – пише The Mirror, посилаючись на прес-секретаря Редкліффа.

Деніел Редкліфф вперше стане батьком
Ерін Дарк і Деніел Редкліфф на церемонії вручення премії «Тоні», 2014 рік

Нагадаємо, Деніел Редкліфф та Ерін Дарк разом уже понад 10 років. Пара познайомилася у 2012 році під час зйомок фільму «Убий своїх коханих». У 2017-му в мережі циркулювала інформація про те, що закохані збираються зіграти весілля, проте новин про щасливу подію поки що так і не було. Що загалом не дивно, оскільки Деніел і Ерін намагаються не виставляти своє особисте життя напоказ.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos