Now Reading
Аріана Гранде стала президенткою США в новому кліпі Positions

Аріана Гранде стала президенткою США в новому кліпі Positions

Аріана Гранде стала президенткою США в новому кліпі Positions

Найстильніша керівниця країни

 

 

Періс Гілтон і Каньє Вест, посуньтесь! Господаркою Білого дому себе проголошує ще одна співачка — Аріана Гранде. У своєму новому кліпі на пісню Position артистка з’являється в образі президентки США. Керувати країною Гранде воліє в стильних нарядах в дусі 60-х: білому корсеті Dion Lee, пальто в клітку Pinko, чорному топі Balmain і оригінальних головних уборах, які точно схвалила б Джекі Кеннеді.

Композиція Position увійшла до нового альбому Аріани, який артистка записала на карантині. Вийде він 30 жовтня. Це перший сольний реліз співачки з 2019 року, коли був випущений альбом Thank U, Next. Відтоді Гранде записала кілька колаборацій з іншими артистами, але не представляла нових сольних треків. Режисером відео Position став Дейв Мейерс, автор кліпів Кендрика Ламара та Біллі Айліш.

Читать также
Аріана Гранде стала президенткою США в новому кліпі Positions

Нагадаємо, президентські вибори в США, які вже називають вирішальними в історії країни, заплановані на 3 листопада. Під час праймеріз у фінальній гонці опинилося два кандидати: Дональд Трамп як представник республіканської партії і нинішній глава держави, а також член демократичної партії, колишній віце-президент і сенатор Джо Байден.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos