Now Reading
Біллі Айліш та Гаррі Стайлс виступили проти скасування права на аборт у США

Біллі Айліш та Гаррі Стайлс виступили проти скасування права на аборт у США

Біллі Айліш та Гаррі Стайлс виступили проти скасування права на аборт у США

Знаменитості стали на бік жінок

 

24 червня Верховний суд США скасував рішення у справі «Роу проти Уейда» 1973 року, яке визнавало конституційним право жінок робити аборти. Наразі питання про заборону переривати вагітність вирішуватимуть на рівні окремих штатів. Очікується, що половина регіонів таки визнає аборти незаконними. За добу це вже встигла зробити влада штатів Міссурі та Південна Дакота.

Новина викликала негативний відгук у суспільстві. У багатьох містах США відбулися протести. Проти рішення суду також висловилося багато знаменитостей.

Наприклад, під час виступу на сцені музичного фестивалю Glastonbury минулої п’ятниці Біллі Айліш не змогла промовчати про те, що відбувається. «Сьогодні дуже чорний день для жінок у США, – заявила співачка. — Я просто хочу сказати ці слова, бо більше не можу думати про це».

Гаррі Стайлс вирішив висловитися у Twitter. «Сьогодні я дуже засмучений народом Америки. Зателефонуйте своїм друзям. Піклуйтеся один про одного. Ми всі разом, і боротьба тільки починається. Це справді чорний день для Америки», — написав виконавець.

Тейлор Свіфт опублікувала в Twitter листа з думками про заборону абортів колишньої першої леді США Мішель Обами, додавши: «Я нажахана від того, де ми опинилися після стількох десятиліть боротьби за права жінок на власне тіло».

«Мене бентежить необхідність намагатися пояснити моїй 11-річній дочці, чому ми живемо у світі, де права жінок руйнуються на наших очах», — написала співачка Мерая Кері.

Зазначимо, згідно з дослідженням організації Planned Parenthood, яка займається охороною репродуктивного здоров’я, тепер процедура аборту буде закрита близько 36 млн американок.

 

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos