Now Reading
Кара Делевінь, Одрі Тоту та Крісті Пономар на показі весняної колекції AMI

Кара Делевінь, Одрі Тоту та Крісті Пономар на показі весняної колекції AMI

Кара Делевінь, Одрі Тоту та Крісті Пономар на показі весняної колекції AMI

У рамках Тижня чоловічої моди у Парижі

 

У Парижі відбувся показ чоловічої колекції весняного сезону AMI в рамках Тижня моди. Лінійку присвячено Парижу, його мешканцям, а також району Монмартр. «Це мій район [Монмартр], — розповідає засновник і креативний директор AMI Александре Маттьюссі. — Його люблять усі, але парижани ходять сюди рідко, адже це туристичне місце. Я хотів повернути туди людей, бо там чарівно. Мені подобається ідея показати Париж у романтичному та кінематографічному ключі».

Відкрила показ актриса Одрі Тоту, найвідоміша за фільмом «Амелі», який було знято на Монмартрі. Крім неї в шоу також взяли участь Кара Делевінь, Крісті Пономар, Мона Тугаард, Прешес Лі та інші.

Під час створення колекції на дизайнера вплинула мода 1960-х років. Це видно у вільних блейзерах, трикотажних жилетах з ромбоподібним візерунком, плащах та шкіряних куртках, а також високих чоботях. «Я завжди намагаюся визначити ідеал паризького гардероба – квінтесенцію французького стилю. Тут йшлося про спробу поставити всіх на роль парижан, які живуть на Монмартрі», — поділився думками про образи Маттьюссі.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos