Now Reading
Благодійний концерт «Твій вихід у світ»

Благодійний концерт «Твій вихід у світ»

Благодійний концерт «Твій вихід у світ»

Зібрали кошти на поміч ЗСУ

 

Нещодавно у новому київському ресторані BohoYosai відбувся концерт «Твій вихід у світ» за підтримки українських зірок та благодійний аукціон від фонду «Мамине серце». Захід розпочався урочистим виконанням гімну України від талановитих діток творчого об‘єднання Paradiz. Також для гостей цього вечора заспівали Kamaliya, Kishe, М‘ята, Люся Кава та 7-річна співачка Софія Нерсесян. Ведучими вечора виступили Ірина Келлер та Андрій Джеджула.

Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Мухаммад Захур і Камалія, Катерина Кропива

Благодійна частина вечора була присвячена допомозі Збройним Силам України. На аукціон свої лоти надали Олена Ющенко, Тетяна Абрамова та бренд Vesna. Також була представлена авторська капсульна колекція суконь «Твій вихід». Співзасновниця фонду «Мамине Серце» Анна Вергелська представила від себе особливий лот — публікацію у ії журналі L’Officiel Austria, яку придбали Захур і Камалія. Головним лотом став унікальний автомобіль 1975 року від Юлії Дронової, який за 6 тисяч доларів придбав харків‘янин Данил Умрихін.

Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Андрій Джеджула, Dj Starkov

Загалом вдалося зібрати 343 960 гривень, які будуть передані на допомогу ЗСУ, а саме для підрозділу спеціального призначення BLGR SQUAD, Національної гвардії України та 210 батальону.

Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
LiluБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Ірина Келлер та Андрій ДжеджулаБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Вишуканими винами гостей прігощали Vinos De la luz та надали на аукціон унікальні колекційні вина вартістю 100 євро за пляшку.Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Андрій ДжеджулаБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»
виступ KISHEБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
Dj StarkovБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»
виступ М'ятиБлагодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»Благодійний концерт «Твій вихід у світ»
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos