Now Reading
Нові сезони «Корони» та «Еліти» — що ми будемо дивитися у листопаді

Нові сезони «Корони» та «Еліти» — що ми будемо дивитися у листопаді

Нові сезони «Корони» та «Еліти» — що ми будемо дивитися у листопаді

Головні серіали місяця

 

Листопад — найбагатший на гучні прем’єри місяць осені. На нас чекають продовження улюблених серіалів, які допоможуть срасити довгі холодні вечори.

 

«Молоді монархи» (2-й сезон)

Коли: 1 листопада
Де дивитись: Netflix

Продовження вигаданої історії шведського принца Вільгельма, який навчається у престижній школі-інтернаті. У другому сезоні він повертається на навчання після зимових канікул. Крім занять та читання підручників, юний принц намагається відновити стосунки зі своїм коханим Саймоном, а також поквитатися із двоюрідним братом Августом, який поширив його інтимне відео. Все це призводить до серйозних проблем, що загрожують усій монаршій сім’ї.

«Корона» (5-й сезон)

Коли: 9 листопада
Де дивитись: Netflix

Сюжет розповість про головні репутаційні втрати британської корони 1990-х років, серед яких — скандальне розлучення Діани та Чарльза, правління консервативного уряду прем’єр-міністра Джона Мейджора, публікація в ЗМІ особистої розмови Чарльза та Камілли, вихід книги журналіста Ендрю Мортона «Діана: її справжня історія», а також трагічна смерть леді Ді.

«Містичний квест» (3-й сезон)

Читать также
Нові сезони «Корони» та «Еліти» — що ми будемо дивитися у листопаді

Коли: 11 листопада
Де дивитись: Apple TV+

Повернення комедійного серіалу про розробників відеоігор з новим акторським ансамблем на чолі з Робом Макелхенні, Шарлоттою Нікдао, Денні Пуді та іншими. Героям доручають будувати віртуальні світи, формувати героїв та створювати легенди. Але найцікавіші події та запеклі битви відбуваються не в грі, а в їхньому офісі.

«Еліта» (6-й сезон)

Коли: 18 ноября
Де дивитись: Netflix

Творці серіалу «Еліта» залишаються вірними собі та своїм ідеям. У новому сезоні на шанувальників чекає чергове вбивство у приватній школі Las Encinas. Офіційний опис Netflix свідчить, що цього разу основна увага буде приділена конфліктам, викликаним кастовою, статевою та расовою дискримінаціями.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos