Now Reading
Борис Джонсон достроково залишає посаду прем’єр-міністра Великобританії

Борис Джонсон достроково залишає посаду прем’єр-міністра Великобританії

Борис Джонсон достроково залишає посаду прем’єр-міністра Великобританії

Він пробув на цій посаді менше трьох років

 

Сьогодні Борис Джонсон оголосив, що йде з посад прем’єр-міністра Великобританії та лідера Консервативної партії.

У своєму виступі він подякував британцям за надану довіру та закликав свою партію не здавати позиції, набуті нинішнім урядом.

Джонсон заявив, що пишається тим, чого досяг його уряд за останні три роки. За його словами, Великобританія з честю впоралася з брекзитом, зробила все можливе для подолання пандемії та очолила світову спільноту у боротьбі проти путінського режиму.

Окремо британський політик звернувся до українців. Він зазначив, що Великобританія, незалежно від кадрових перестановок у кабміні, продовжить підтримувати Україну.

Борис Джонсон достроково залишає посаду прем’єр-міністра Великобританії
Борис Джонсон під час свого візиту в Україну

Очікується, що Джонсон продовжуватиме виконувати обов’язки прем’єр-міністра до призначення нового лідера Консервативної партії. Вибори нового глави британського уряду мають розпочатися вже зараз.

Зазначимо, Борис Джонсон увійшов до числа британських прем’єрів, які обіймали посаду найменше часу. Раніше Джонсон заявляв, що піде у відставку, якщо Велика Британія більше не зможе підтримувати Україну у війні.

«Перевага Бориса Джонсона для України була в тому, що він був дуже яскравою фігурою і емоційно дуже зарядженою на підтримку України. У нового прем’єра може бути більш стримана позиція, він може бути не такою яскравою фігурою, щоб викликати і медійний, і політичний резонанс. Але головне для нас, що в тій же Консервативній партії, якщо ми подивимося на позицію не тільки прем’єр міністра, але і на міністра закордонних справ Великої Британії, і представників партії, – немає внутрішніх дискусій щодо підтримки України», – прокоментував відставку Джонсона політолог Володимир Фесенко.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos