Now Reading
Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22

Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22

Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22

У першому ряду – Софія Коппола і Каролін де Мегре

 

У паризькому музеї моди Palais Galliera, де зараз відкрито виставку «Габріель Шанель. Модний маніфест», пройшов показ кутюрної колекції Chanel сезону осінь-зима 2021/22. Натхненням для Віржіні Виар в цьому сезоні послужили полотна знаменитих імпресіоністів – Берти Морізо, Едуарда Мане, Морі Лоренсен, а також сам музей Палі Галліера, нерозривно пов’язаний з ім’ям герцогині Галліера, яка ним володіла – відомої світської діви і арт-колекціонерки.

Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22
Софія Коппола

«Музи, музеї, мода … Ми часто оспівуємо музеї, а ось їхнім музам приділяємо набагато менше уваги. Можливо, тому, що рідко з ними зустрічаємося, але іноді нам випадає така можливість», – написала Вірджіні Віар в програмі до показу, запропонованої глядачам, серед яких, до речі, можна було побачити Софію Копполу, Каролін де Мегре, Іман Перес, Зое Аджані й не тільки.

Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22
Каролін де Мегре

Моделі ходили в пишних багатошарових спідницях з тюлю, декорованих пір’ям і чорним мереживом, в розшитих квітами топах і сукнях, доповнених жіночними капелюшками, в розкішних кафтанах з жакардової тканини. Колекцію відрізняє досить яскрава і жива палітра відтінків. За словами самої Віар, їй подобається бачити кольорові речі взимку. Прихильницям бренда в наступному зимовому сезоні вона пропонує яскраві фірмові твідові костюми і пальто з акцентною лінією плеча, а також ніжні сукні, що за кроєм нагадують нічні сорочки. Не обійшлася колекція і без лаконічних монохромних поєднань, а одним із головних елементів декору послужили банти, від вишивки до зачісок моделей, що нагадували вишукані панк-шиньйони.

 

Читать также
Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22

Закрила показ актриса Маргарет Куеллі у весільному вбранні – давно ми не бачили настільки привабливої нареченої. Стриманий і лаконічний образ доповнив капелюшок з рожевим бантом і розшита квітковими бутонами фата. За весільною традицією Маргарет кинула букет нареченої, який зловила головна редакторка американського InStyle Лора Браун.

Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22
Магарет КуелліЧарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22
Іман Перес, Зое АджаніЧарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22
принцеса Олександра Ганноверська, Кароль БукеЧарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22Чарівна наречена Маргарет Куеллі закрила кутюрний показ Chanel FW’21/22

Фото: Getty, Vogue.com

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos