Now Reading
«Цькування все одно триває», — Меган Маркл записала подкаст про напади в інтернеті

«Цькування все одно триває», — Меган Маркл записала подкаст про напади в інтернеті

«Цькування все одно триває», — Меган Маркл записала подкаст про напади в інтернеті

Дружина принца Гаррі поділилася своїм непростим досвідом

 

 

Як би Меган Маркл не намагалася ігнорувати напади громадськості та плітки жовтої преси, подібне цькування все одно її дуже ранить. Про це колишня герцогиня Сассекська зізналася в подкасті Teenage Therapy, який вона разом з принцом Гаррі записала з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я. В ході розмови вона розповіла, що найбільше їй діставалося в найбільш уразливий період в житті жінки — під час вагітності та на початку декрету.

«Як мені сказали, 2019 року я стала найбільш затроленою людиною в світі. Ось уже вісім місяців я перебуваю в тіні: спочатку я була в декреті, а потім доглядала за дитиною. Однак цькування все одно триває, з цим майже нічого не можна вдіяти. Неважливо, 15 вам років або 25, — якщо люди говорять про вас неправду, це все одно відбивається на вашому емоційному тлі», — поділилася Меган Маркл.

Вона зізналася, що зняти напругу їй допомагає щоденник, в який вона виплескує всю свою біль. При цьому принц Гаррі рятується від негативу за допомогою медитацій.

Меган також згадала, що в перші місяці після народження малюка Арчі почувалася марафонцем, розриваючись між офіційними зустрічами і годуванням сина. Зараз у молодої мами все добре, найважчий період залишився позаду.

Супруга принца Гарри поделилась своим непростым опытом

 

 

Как бы Меган Маркл ни пыталась игнорировать нападки общественности и сплетни желтой прессы, подобная травля все равно её очень ранит. Об этом бывшая герцогиня Сассекская призналась в подкасте Teenage Therapy, который она вместе с принцем Гарри записала по случаю Всемирного дня психического здоровья. В ходе разговора она рассказала, что больше всего ей досталось в наиболее уязвимый период в жизни женщины — во время беременности и в начале декрета.

«Как мне сказали, в 2019 году я стала самым затролленным человеком в мире. Вот уже восемь месяцев я нахожусь в тени: сначала я была в декрете, а потом ухаживала за ребенком. Однако травля все равно продолжается, с этим почти ничего нельзя поделать. Неважно, 15 вам лет или 25, — если люди говорят о вас неправду, это все равно отражается на вашем эмоциональном фоне», — поделилась Меган Маркл.

Читать также
«Цькування все одно триває», — Меган Маркл записала подкаст про напади в інтернеті

Она призналась, что снять напряжение ей помогает дневник, в который она выплескивает всю свою боль. При этом принц Гарри спасается от негатива с помощью медитаций.

Меган также вспомнила, что в первые месяцы после рождения малыша Арчи чувствовала себя марафонцем, разрываясь между официальными встречами и кормлением сына. Сейчас молодая мама чувствует себя хорошо, самый трудный период остался позади.

Нагадаємо, декілька днів тому дядько Кейт Міддлтон назвав принца Гаррі і Меган Маркл «ляльками» і порадив їм «заткнутися».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos