Now Reading
Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США

Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США

Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США

Над сім’єю принца нависла нова загроза

Принц Гаррі своїми вчинками встиг налаштувати проти себе багатьох. Спочатку від молодшого сина принцеси Діани відвернулася його сім’я. У той час королівський трон посідала Єлизавета II, але навіть вона, відома своєю мудрістю та витримкою, не змогла зберегти мир у родині та захистити онука від необдуманих та поспішних дій.

Принц під впливом своєї дружини Меган Маркл відмовився від усіх королівських обов’язків і незабаром скандальне сімейство перебралося до США.

Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США
Принц Гаррі та Меган Маркл з дітьми

Уже з-за океану принц і акторка зробили чимало заяв, які завдали удару по репутації монаршої родини. Зараз, коли на престол зійшов батько Гаррі, ситуація не покращилася: король Карл III мало спілкується з герцогами Сассекськими.

Навіть важка хвороба не зблизила батька з сином, тож, схоже, про повернення принца Гаррі в сім’ю наразі не йдеться. Принаймні так було до того моменту, як Дональд Трамп не виголосив свою промову.

Виступаючи на конференції Консервативної партії США у Вашингтоні, екочільник держави заявив, що у разі перемоги на осінніх президентських виборах він розпочне наймасштабнішу за всю історію США депортацію мігрантів. У такому випадку під удар потрапить і герцог Сассекський, який разом із дружиною та дітьми влаштувався в Монтесіто і планував отримати американське громадянство. Але з огляду на слова Трампа, жодного лібералізму від держави для принца не буде.

Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США
Дональд Трамп

«Я не захищатиму його. Він зрадив королеву. Це не можна пробачити. Якби це залежало від мене, він був би сам по собі», — наголосив політик.

Читать также
Дональд Трамп погрожує депортувати принца Гаррі зі США

Експрезидент вважає, ніби королівська родина занадто прихильна до Гаррі, як і чинний президент США Джо Байден. Вони буцімто поводяться щедро.

Тож не відкидаємо і той варіант, за якого Дональд Трамп виграє майбутні вибори і тоді принцу Гаррі з Меган Маркл доведеться знову пакувати валізи. А тим часом у Великій Британії зовсім не чекають пари з розкритими обіймами. Поведінка сина монарха обурює навіть королеву-консорта Каміллу. Коли чоловік Меган Маркл прилетів відвідати онкохворого Карла III, вона заявила йому, що цей візит зроблений винятково з особистою корисливою метою.

Фото: Instagram@princeharryofengland

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
2 Комментариев
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Олександр
Олександр
February 26, 2024 8:37 am

Трамп – старий авантюрист, якого покидає його удача.

Гарик
Гарик
February 26, 2024 10:08 am

Златовласка еще никем не стала..а уже запугала многих..не обделается ???

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos