Now Reading
Джефф Безос купив третій маєток на таємному острові мільярдерів

Джефф Безос купив третій маєток на таємному острові мільярдерів

Джефф Безос купив третій маєток на таємному острові мільярдерів

За $90 мільйонів

 

Один із найбагатших людей у світі, засновник Amazon Джефф Безос, став власником ще одного будинку на ексклюзивному острові Індіан-Крік. Це місце зазвичай називають «бункером мільярдерів» через кількість багатіїв, які володіють маєтками на крихітній території.

Дістатися туди можна лише через міст або човном. Безпека тут понад усе, тому вхід на міст посилено охороняється, а приватна служба безпеки патрулює острів і на суші, і на воді цілодобово.

Будинок площею 1130 квадратних метрів із шістьма спальнями обійшовся Безосу в 90 мільйонів доларів, повідомляє Bloomberg. Особняк розташований на протилежному боці острова від двох сусідніх будинків, куплених Джеффом раніше. Таким чином, загальна вартість його нерухомості у «бункері мільярдерів» становить $237 мільйонів.

 

Читать также
Джефф Безос купив третій маєток на таємному острові мільярдерів

Дім стоїть на набережній, перед ним — велика галявина та басейн. Серед новоспечених сусідів Безоса – забудовник Джеффрі Соффер та колишній чоловік Жизель Бюндхен Том Бреді.

Додамо, крім нерухомості на острові Індіан-Крік, Безосу належать будинки у Вашингтоні, Беверлі-Гіллз, Каліфорнії та Гаваях.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos