Now Reading
У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів

У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів

У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів

Заради доброї мети

 

4 квітня в Торонто стартує фестиваль українських фільмів Toronto Ukrainian Film Festival. Його мета – знайомство канадських глядачів із кіноіндустрією України. Покази відбудуться у кінотеатрі Royal Cinema та триватимуть до 7 квітня.

До програми фестивалю увійшла низка успішних художніх стрічок. Серед них «Я працюю на цвинтарі» режисера Олексія Тараненка, «Віддана» режисерки Христини Сиволап, «Люксембург, Люксембург» режисера Антоніо Лукіча та документальних фільмів «Маріуполіс» режисера Мантаса Кведаравічуса, «Ми не згаснемо» режисерки Аліси Коваленко.

У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів
Кадр із фільму «Люксембург, Люксембург»

У межах заходу буде оголошено збір коштів на гуманітарні потреби України. Усі кошти, виручені з продажу квитків, спрямують благодійній організації «Другий фронт».

Програмним директором цьогорічного кінофестивалю стала відома продюсерка Анна Паленчук, яка живе в Торонто. Але вона й далі продовжує створювати та просувати українське кіно за кордоном.

Читать также
У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів
У Торонто відбудеться фестиваль українських фільмів
Кадр із фільму «Я працюю на цвинтарі»

«Канада – це та країна, яка постійно допомагає Україні, а її підтримка натомість є важливою для українців. У Канаді є попит на українську культуру, і саме для того, щоб  голоси українців звучали голосніше, я долучилася до команди кінофестивалю. Моя особиста мета – стимулювати українсько-канадське кіновиробництво та поширити проведення подібних фестивалів у різних канадських провінціях, адже така потреба у канадців є відчутною», – коментує продюсер Анна Паленчук.

Додамо, на рахунку Toronto Ukrainian Film Festival дві програми-колаборації. Перша – з Одеським міжнародним кінофестивалем, де буде показано стрічки-переможці національного конкурсу цього фестивалю у 2023 році. Друга програма організована спільно з міжнародним фестивалем актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, в межах якої можна переглянути десять анімаційних фільмів для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos