Now Reading
ЗМІ: Бріжит Макрон з’явилася у серіалі «Емілі в Парижі»

ЗМІ: Бріжит Макрон з’явилася у серіалі «Емілі в Парижі»

ЗМІ: Бріжит Макрон з’явилася у серіалі «Емілі в Парижі»

Перша леді Франції обожнює шоу

Перша леді Франції Бріжит Макрон стала запрошеною знаменитістю четвертого сезону серіалу “Емілі в Парижі”.  Дружина президента Еммануеля Макрона знялася в одному з епізодів проєкту разом із Лілі Коллінз та іншими акторами. На майданчику її сфотографували журналісти Daily Mail. На світлинах вона мала дуже елегантний вигляд у двобортному чорному піджаку та зі своєю фірмовою укладкою.

Наразі серіал знімають в Парижі. Відомо, що Бріжит Макрон є великою його прихильницею, тому її участь у проєкті цілком зрозуміла.

Перший сезон «Емілі в Парижі» вийшов на Netflix у жовтні 2020-го, другий — у грудні 2021-го, третій — у грудні 2022 року. Спочатку передбачалося, що прем’єра четвертого сезону також відбудеться у грудні — про це повідомляли кілька авторитетних видань. Зйомки мали розпочатися наприкінці літа — на початку осені 2023-го, проте їх довелося заморозити через страйк Гільдії сценаристів. Виробництво популярного серіалу Netflix відновили лише у січні 2024 року.

Читать также
ЗМІ: Бріжит Макрон з’явилася у серіалі «Емілі в Парижі»

В анонсі четвертого сезону йдеться про те, що в нових серіях “Емілі доведеться вирішити, чи справді все, що вона коли-небудь хотіла, це те, що їй потрібне”.

Шоураннери обіцяють, що на глядачів чекає «більше веселощів, більше моди й більше драми». Цього разу історія розвиватиметься не лише у Франції, а й в Італії, куди герої вирушать на «римські канікули».

Фото: Instagram @madamefigarofr

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos