Now Reading
Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

За 4 млн доларів

Голлівудський актор Джонні Депп планує придбати середньовічний замок у Італії. Йдеться про маєток у Монтальто-Дора, що в Турині, Італія. У цьому містечку живе лише 3 тисячі людей. Палац продають за 4 мільйони доларів, тобто — 156 мільйонів гривень. Утім, за інсайдерською інформацією, місцеві жителі не в захваті від такого сусідства.

Мер Монтальдо-Дора Ренцо Галлетто вважає, що голлівудський актор такого рівня  — не найкраща кандидатура для власника історичної будівлі. За його словами, він завдасть більше шкоди, аніж користі. Особливо, з економічної точки зору, пише газета Post. Купівля замку Деппом приверне зайву увагу до цього актора, вважає чиновник. Резиденція перебуває під захистом культурної спадщини Італії, а отже, будь-яке будівництво на цій території вимагатиме узгодження.

Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

«Замок представляє суспільний інтерес, а це означає, що в ньому діють певні правила, яких слід дотримуватися. Будівництво чогось нового всередині чи зовні вимагатиме великої кількості погоджень та дозволів», — повідомив мер.

Разом із тим,  італійські чиновники не мають наміру відмовляти Деппу, якщо він зробить пропозицію стосовно купівлі. Об’єкт є приватною власністю, тому влада змушена дотримуватися нейтралітету у питанні придбання будь-якої нерухомості.

«Але ми будемо дуже суворі, коли дійде до правил міського планування, ми зробимо все можливе, щоб захистити замок», — підсумував мер.

Джерело, близьке до актора, повідомило журналістам, що Депп має намір дотримуватися всіх чинних правил у разі, якщо йому дозволять придбати історичну нерухомість.

Читать также
Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

Джонні Депп хоче купити середньовічний замок у Італії

Стародавня фортеця стоїть на вершині пагорба. Відомо, що після ретельної та тривалої реставрації замок було виставлено на продаж. Він виконаний у стилі середньовічної готики. Площа маєтку становить понад 22 тисячі квадратних футів. Усередині є 11 спалень та 13 ванних кімнат, просторий внутрішній двір. Особливу цінність становить каплиця XV ст. На території також розташовані ще один мінізамок і фермерський будиночок. З фортеці відкривається розкішний краєвид на парк П’яти озер.

Фото: Instagram @stefano.pezzetta, @il_rosso

5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos