Now Reading
Даміано Давід з Måneskin — нове обличчя Maserati

Даміано Давід з Måneskin — нове обличчя Maserati

Даміано Давід з Måneskin — нове обличчя Maserati

Кадри, сповнені нотками dolce vita 

Фронтмен італійського рок-гурту Måneskin Даміано Давід знявся у новій рекламній кампанії відомого італійського концерну Maserati, присвяченому новій ері бренду — випуску повністю електричних моделей автомобілів. Відео сповнене вишуканості, елегантності, драйву та водночас простоти й легкості.

У кампейні Даміано Давід їде на автомобілі Maserati GranTurismo Folgore — магнетизм виконавця запалює його оточення та привертає погляди людей. Співак розповідає про привабливість італійців.

«Це про енергію, яку ми передаємо. Я маю на увазі ось що. Ви коли-небудь помічали, коли заходите в якесь місце,… як вони дивляться на нас? Усі в нас закохуються. Усі хочуть бути такими, як ми. Можливо, це через вигляд, який ми маємо. Те, як ми рухаємось… Або, мабуть, це про те, як ми живемо… Ми несемо позитив навколо себе», — каже Даміано в кампейні.

Відео вже зібрало безліч захоплених коментарів. Дівчата шаленіють від роботи музиканта та пишуть, що не можуть дихати, коли дивляться на нього.

Читать также
Даміано Давід з Måneskin — нове обличчя Maserati

Нагадаємо, співак став відомим разом з гуртом Måneskin після перемоги на Євробаченні у 2021 році. Кілька разів колектив для своїх виступів вибирав костюми від українського бренду FROLOV.

Фото: Maserati

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos