Now Reading
Джонні Депп за кілька годин заробив $3,5 мільйона, продавши свої картини

Джонні Депп за кілька годин заробив $3,5 мільйона, продавши свої картини

Джонні Депп за кілька годин заробив $3,5 мільйона, продавши свої картини

Тепер і на його вулиці свято

 

Схоже, у житті Джонні Деппа знову біла смуга. Нещодавно актор виграв гучний судовий процес із колишньою дружиною Ембер Герд, в результаті якого йому прязначено $15 мільйонів компенсації. А тепер Депп поповнив свої неабияк поменшені екс-дружиною статки на $3,5 мільйона, продавши роботи зі своєї дебютної колекції творів мистецтва.

У серії графічних робіт під назвою Friends And Heroes Депп зобразив багатьох селебриті. На полотнах можна побачити таких легендарних зірок як Кіт Річардс, Елізабет Тейлор, Боб Ділан й інших. Актор каже, що за допомогою своєї творчості «поміркував про тих, хто для мене найважливіший – моя сім’я, друзі та люди, якими я захоплююся».

Депп представив 780 графічних творів через 37 галерей Castle Fine Art, зокрема лондонський Ковент-Гарден. Його колекцію робіт описали як мистецтво «на перетині поп- та стріт-арту». Про старт продажів Депп оголосив на своїй сторінці в Інстаграм, на яку підписано понад 27 мільйонів фоловерів. В результаті сайт Castle Fine Art зайшло так багато користувачів, що сервер не витримав.

Джонні Депп за кілька годин заробив $3,5 мільйона, продавши свої картини

Це не завадило актору розпродати все за кілька годин. Крім цього, Депп продав колекцію NFT Never Fear Truth, виручивши $800 доларів, які передав на благодійність.

Повертається до Джонні й його життєрадісність: нещодавно він знявся у кумедному кінематографічному трейлері мобільної гри Sea of ​​Dawn. У відео актор з’явився в образі сліпого та ексцентричного шукача пригод. «Якщо є можливість для гумору, я хапаюся за неї», – прокоментував він свою участь. Що ж, радіємо за нього!

 

Фото: Castle Fine Art

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos