Now Reading
Еліна Світоліна зворушливо підтримала чоловіка під час змагань у Стокгольмі

Щирі емоції

Французький тенісист Гаель Монфіс переміг у фіналі турніру серії АТР 250 у шведському Стокгольмі. У вирішальному поєдинку за головний титул змагань спортсмен обіграв росіянина Павла Котова.

«Це перший раз, коли я, як батько, виграв титул. Це дуже особлива подія», – прокоментував перемогу Монфіс.

Цей титул став 12-м для Гаеля у професійній кар’єрі. До речі, Монфіс – найстарший в історії переможець турніру в Стокгольмі та найстарший переможець на рівні АТР, починаючи із 2019 року.

Читать также

Підтримати спортсмена цього важливого дня прийшли його мама і дружина, українська тенісистка Еліна Світоліна. Остання так яро висловлювала свої емоції, сидячи на трибуні, що це не могло залишитись непоміченим.

А трохи згодом Еліна поділилася у своїх соцмережах спільною світлиною з переможцем турніру.