Now Reading
Каньє Веста заблокували в Instagram та Twitter

Каньє Веста заблокували в Instagram та Twitter

Каньє Веста заблокували в Instagram та Twitter

За антисемітизм

 

Після скандального шоу Yeezy з футболками «White Lives Matter» і подальшого конфлікту в соціальних мережах, Instagram і Twitter заблокували акаунти Каньє Веста (Є).

Першим це зробив Instagram. Платформа тимчасово обмежила дії Є в додатку, включаючи публікацію постів, функцію коментування та обмін повідомленнями. І хоча компанія офіційно не оголосила причину блокування, фолловери припускають, що вся справа в опублікованому скріншоті листування з репером Diddy, який Каньє підписав: «Ісус — єврей». «Це не гра. Ти будеш прикладом для всіх євреїв, які надоумили тебе подзвонити мені. Ніхто не сміє мені загрожувати чи впливати на мене. Я тобі казав, це війна. Займися власними справами», — пише Є.

 

За лаштунками показу Yeezy

Потім репер перейшов у Twitter, де його також було заблоковано, а антисемітські твіти — видалено. Там він написав, що планує влаштувати «death con 3» (рівень підвищеної бойової готовності армії США) на євреїв. «Найсмішніше, що я не можу бути антисемітом, тому що чорношкірі насправді теж євреї», — додав він.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos