Now Reading
Лілі Коллінз розповіла про свої «токсичні» стосунки

Лілі Коллінз розповіла про свої «токсичні» стосунки

Лілі Коллінз розповіла про свої «токсичні» стосунки

Які вже в минулому

 

Зірка серіалу «Емілі в Парижі» Лілі Коллінз з’явилася в одному з останніх випусків подкасту We Can Do Hard Things. В інтерв’ю вона згадала не найприємніші моменти зі свого життя, що сталися 10 років тому. Акторка поділилася досвідом минулих відносин, які вона назвала «токсичними».

«Для мене ті токсичні стосунки були словесним та емоційним насильством, через яке я почувала себе вкрай безпорадною, — розповідає Коллінз. — Він [колишній бойфренд] називав мене «маленькою Лілі» і використовував жахливі слова щодо мого зовнішнього вигляду та одягу».

Лілі Коллінз розповіла про свої «токсичні» стосунки
Лілі Коллінз у другому сезоні «Емілі в Парижі»

Актриса також додала, що ті слова колишнього змусили її стати «досить тихою та зручною». Ці романтичні стосунки зрештою призвели її до терапії, але пережитий жах досі викликає почуття «паніки та занепокоєння».

«Зараз ситуація [зі стосунками] зовсім інша. Але паніка мене все ще переслідує. Попри найздоровіші стосунки, протягом дня у мене може статися напад паніки. Це відбувається за мілісекунду: ваше нутро реагує, серце починає швидко битися і ви повертаєтеся в той момент, коли вам сказали щось неприємне 10 років тому. Це страшенно важко. Це жахливо», — поділилася Лілі.

Нагадаємо, зараз Лілі Коллінз перебуває в здоровому шлюбі зі сценаристом та режисером, Чарлі Макдавеллом. Пара одружилася у вересні 2021-го. До цього Лілі та Чарлі зустрічалися протягом двох років.

Лілі Коллінз розповіла про свої «токсичні» стосунки
Чарлі Макдавелл та Лілі Коллінз
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos