Now Reading
Louis Vuitton презентували NFT-сумку за €39 тисяч

Louis Vuitton презентували NFT-сумку за €39 тисяч

Louis Vuitton презентували NFT-сумку за €39 тисяч

Власний токен бренду дорожчий за біткоїн

 

Модні бренди, намагаючись не відставати від сучасних тенденцій, дедалі частіше випускають власні NFT. Так, у 2021 році спортивний бренд Adidas увійшов до метавсесвіту та розробив около 30 тисяч NFT, які були розпродані протягом кількох хвилин після випуску. А у 2022-му Tiffany & Co. запустили сервіс NFTiff, за допомогою якого можна перетворювати своє NFT-зображення на реальний кулон, прикрашений коштовним камінням. Тепер у крипто-напрямку вирішив рухатися й французький Дім моди Louis Vuitton.

Відомий бренд люксових аксесуарів представив свою культову сумку-скриньку Treasure Tank з 160-річною історією у вигляді незамінних токенів (NFT).

Louis Vuitton презентували NFT-сумку за €39 тисяч
Фото: Vogue Business

Згідно з інформацією, наданою Vogue Business, кожен NFT коштуватиме близько 39 тисяч євро, всього є кілька сотень екземплярів. Власники таких сумок отримають ексклюзивний доступ до майбутніх продуктів та заходів бренду, а також стануть частиною спільноти Louis Vuitton.

Запуск NFT є частиною нового проєкту бренду під назвою Via, що в перекладі з латинського означає «дорога», тим самим натякаючи на мету програми – виступати в якості елітного шляху до товарів, недоступних для інших.

Louis Vuitton презентували NFT-сумку за €39 тисяч

Щоб стати власником сумки, клієнти з США, Канади, Франції, Великобританії, Німеччини, Японії та Австралії мають зареєструватися у списку очікування на спеціальному сайті 8 червня. Після підключення криптогаманця та заповнення всієї необхідної інформації «обрані» учасники отримають можливість ознайомитись з Via на закритій вебсторінці та придбати Treasure Tank NFT.

«Наша мета полягає не в тому, аби продавати віртуальні кросівки по 10 євро», – заявив виконавчий директор групи компаній LVMH Бернар Арно.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos