Now Reading
MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»

MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»

MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»

Артисти MONATIK Corporation презентували танцювальний хіт сезону

Після успішних релізів сольних дебютних композицій Lida Lee і NINO і роки гучних колаборацій MONATIK всі артисти музичної корпорації об’єдналися в музичне тріо «РитмоLOVE». Прем’єра візуалізується високотехнологічним інноваційним відеокліпом, режисером якого виступила Таню Муінне, а оператором став Микита Кузьменко.

Основою нового відео став очевидний музичний хіт-бенгер від «Звучить Production» — «РитмоLOVE». У кліпі представлені найстильніші тренди сезону: робо-рука, інсталяція зі світлодіодних астер, програмована стрічка-скакалка з led матеріалів, ефекти і лазери, які гіпнотизують. Сети декорацій створювалися арт-департаментом Олени Гаджилової. Образи героїв відеокліпу, детально опрацьовані групою стилю Ольги Жижко, представляють різні покоління, які по’єднані якістю ритму кожного з артистів.

MONATIK, Lida Lee і NINO в компанії своїх друзів-танцюристів запропонують глядачеві трендові танцювальні напрямки, такі як шаффл, баскетбольний фристайл, брейкінг, денсхолл і хіп-хоп. Хореографом-постановником став Денис Стульников.

Читать также
MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»
«РитмоLove — це спосіб життя головних героїв відео. Той випадок, коли ти чуєш і відчуваєш ритм в кожному кроці, русі, шумі міста, в кожному звуці навколо і неможливо зупинитися. Різні покоління, різне бачення, різні особистості, але їх об’єднує одна суперсила — одне почуття … Ритму!» — каже MONATIK.

«РитмоLove — це кожен з нас. Одного разу нас звела музика. Ми зловили той самий Ритм. Ритм, який став частиною кожного з нас, звук якого пробуджує кожну клітинку і якусь особливу, свою суперсилу», — впевнена Lida Lee.

«Я відтепер не марнуватиму життя»! — ця фраза з пісні на сьогодні є моїм девізом. Вірю, що всім нам варто трохи відволіктися від новин і задавати настрій собі і оточуючим», — зазначає NINO.

MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»MONATIK, Lida Lee і NiNO вчать не марнувати життя в новому кліпі «РитмоLOVE»
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos