Now Reading
Monatik випустив перший кліп з початку війни

Monatik випустив перший кліп з початку війни

Monatik випустив перший кліп з початку війни

Про віру у світле майбутнє

 

Monatik випустив нову пісню «Все моє життя» про віру у світле майбутнє.

«Повномасштабна війна, яку розпочала росія проти України, багато чого розставила по своїх місцях. І в житті, і в голові. Раніше мене оточувало доволі багато людей. Як виявилось, не завжди чесних, не завжди людяних… Минулий рік остаточно все показав. І тільки мої люди, моя сім’я, мій слухач тримали і тримають в мені жагу до життя… (ще кращого життя…). Так з’явилась пісня «Все моє життя», яка, маю надію, буде нагадувати про віру в світло і тих, хто цю віру під час повномасштабного вторгнення мені продовжував і продовжує дарувати», – коментує прем’єру артист.

Monatik випустив перший кліп з початку війни

Разом із піснею вийшов і кліп, автором якого виступила талановита й затребувана серед світових зірок режисерка Таня Муіньо. Зйомки відеоролика проходили в Одесі, де свого часу були зняті легендарні відео артиста на пісні «Кружить» і «Vitamin D». До цієї прем’єри Monatik створював та випускав лише анімаційні кліпові історії, як наприклад, «From U to z».

У новому ж кліпі артист вперше від початку повномасштабного вторгнення РФ з’являється особисто. Як зізнається сам Monatik, цей кліп є своєрідним одкровенням, яке він разом зі своєю подругою Муіньо знімав в якості відеолистівки для своєї сім’ї, яка наразі перебуває за кордоном через війну.

Читать также
Monatik випустив перший кліп з початку війни

Monatik випустив перший кліп з початку війни

«Я не вважаю, що сьогодні варто витрачати величезні кошти на зйомки кліпів. Щодня ми збираємо гроші та донатимо для наших військових, українців, волонтерів. Саме тому я вважаю, що краще спрямовувати ресурси на більш важливі та необхідні речі і допомогу нашим людям. Але культура під час війни мусить жити, задавати рівень, виховувати та надихати. Наскільки це взагалі можливо. Коли я дізнався, що моя найулюбленіша режисерка Таня Муіньо в перерві між зйомками кліпів для голлівудських артистів повернулася до рідної Одеси, а ми з командою приїхали виступати для військових, що були на ротації, ми вирішили зустрітися. Я запропонував їй показати нові пісні в форматі home video. Ми разом посміялися з цього формулювання, але… розпочали», – поділився історією створення кліпу артист.

Слід зазначити, нова відеоробота Monatik вийшла надзвичайно душевною і щирою.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos