Now Reading
Надя Дорофєєва долучається до пошуку зниклих дітей

Надя Дорофєєва долучається до пошуку зниклих дітей

Надя Дорофєєва долучається до пошуку зниклих дітей

Співачка підтримала важливу ініціативу 

 

З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України зникли безвісти 345 українських дітей. Йдеться лише про офіційно задокументовані випадки, тож ці показники можуть значно відрізнятися від наведених.

На території всієї України вже понад 20 років діє «Служба розшуку дітей Магнолія». Починаючи з 2005 року організація дає можливість батькам зниклої дитини звернутися до громадськості з проханням допомогти у розшуку їхньої дитини.

Ефективність розшуку дуже залежить від допомоги громадськості: чим більше людей дізнаються про зникнення дитини, тим більше шансів, що хтось має інформацію, яка допоможе знайти цю дитину. Враховуючи це, українська співачка Надя Дорофєєва вирішила приєднатися до «Служби розшуку дітей Магнолія», надавши свій Instagram-аккаунт із 5 мільйонами фоловерів для допомоги у пошуку втрачених дітей.

З сьогоднішнього дня відома українка на своїй сторінці в Instagram ділитиметься історіями зниклих дітей та успішними результатами пошуку, публікуватиме алгоритми дій, щоб запобігти зникненню дитини, а також додаткову корисну інформацію.

Читать также
Надя Дорофєєва долучається до пошуку зниклих дітей

Надя Дорофєєва долучається до пошуку зниклих дітей

«Від сьогодні моя Instagram-сторінка стане платформою для допомоги у пошуку загублених дітей. Буду допомагати всім, чим тільки зможу – звичайно, разом з вами. Я не прошу вас донатити чи перейти подивитись мій новий кліп, я просто прошу вас бути уважними – тут і зараз! Від цього може залежати чиясь доля. Об’єднавшись у своїй небайдужості, ми разом зможемо повернути додому більше дітей», – закликала співачка.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos