Now Reading
Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

В очікуванні Нового року в усіх українців є одна на всіх мрія — Перемога. Українська співачка Настя Каменських (NK) допомагає країні перемагати з перших днів війни всіма можливими способами: бере участь у благодійних акціях по всьому світу, від Європи до Латинської Америки, співає на благодійних концертах та долучається до всіляких ініціатив. Разом з чоловіком Потапом вона зібрала вже майже 80 000 000 гривень на допомогу Україні.

Підводячи підсумки цього надскладного та водночас знакового року, ми поспілкувалися з артисткою про ювілей її сольного проєкту NK, зміни у творчості через війну, благодійні здобутки, стосунки з Потапом, а також про мрії й цілі на рік прийдешній.

Про підсумки 2022 року

Головний висновок: наше життя дуже непередбачуване, з кожним із нас може статися те, чого ніхто не очікував і до чого не був готовий. Пишаюся, що я — українка, пишаюся своїм народом, його незламністю. Я завжди знала, що у нас талановита і багатогранна нація, а наші митці — самобутні й колоритні! Завжди закликала підтримувати їх, звертати на них увагу. Але тепер це побачить увесь світ! Українці гуртуються, як ніколи. Підтримують одне одного. На це неможливо дивитися без сліз радості.

Крім того, я почала читати ще більше українських книжок, відкрила для себе дуже крутих авторів — як сучасних, так і не знаних раніше класиків. Я завжди досить багато спілкувалася українською, адже це моя рідна мова, якою спілкувалася моя мама. У всі свята, у передноворічний та різдвяний періоди, разом з колегами моїх батьків з хору імені Верьовки ми співали українські колядки. Для мене це й досі одні з найщасливіших моментів дитинства. 

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Про 5-річчя сольного проєкту NK 

Звичайно, було не до великих святкувань, але попри все до п’ятиріччя мого проєкту ми запустили великий благодійний розіграш разом із фондом «Таблеточки». Я надала п’ять ексклюзивних лотів, зокрема костюми з моїх знакових кліпів і виступів на телебаченні та статуетку «Співачка року» від М1 Music Awards. Загалом з цього аукціону нам вдалося зібрати 100 000 гривень на допомогу онкохворим діткам!

Подарунком за найбільший донат була онлайн-зустріч зі мною. Цей лот отримала прекрасна дівчина Юля, яка живе у Лондоні і займається благодійністю. Вона регулярно допомагає українским дітям, зокрема опікується юною Дашею, яка бореться з онкологією. Даша обожнює Гаррі Поттера і мріяла побувати у місцях, пов’язаних з ним. Тому Юля запросила її до себе у гості. Мене так розчулила ця історія, що я зробила дівчатам сюрприз: приїхала до Лондона і покликала їх обох до тематичного кафе варити зілля. Усі ми були у захваті!

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Через війну люди більшість коштів витрачають на допомогу армії, а на допомогу, наприклад, онкохворим дітям, на жаль, ресурсу майже не залишається. Тому я рада, що ми розподілили пріоритети саме так. Наразі є мільйони історій, які торкають душу, і просто неможливо залишатися осторонь.

До 5-річчя проєкту NK ми запустили благодійний аукціон, з якого зібрали 100 000 гривень на допомогу онкохворим діткам.

Намагаюся направляти допомогу в різні точки/фонди і бути корисною скрізь, де зможу. Намагаюся допомагати багатьом, бо в цій ситуації я просто не можу виокремити щось одне. Я вдячна всім організаторам благодійних подій, які запрошували мене та інших артистів, адже так ми змогли допомагати і в реабілітації військових, і донатити на гуманітарні потреби, і збирати на дрони. Також вдячна усім глядачам по всьому світу, хто відвідує концерти та донатить заради України.

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

 

Про зміну репертуару під час війни

Тепер усі мої пісні набули нових сенсів. Ще два роки тому я випустила пісню «Додому» і тоді навіть уявити не могла, що слова «Я тобі несу всю свою любов, я тобі скажу: повертайся знов» вже через рік звучатимуть з вуст українських жінок, які крізь біль та розпач переживатимуть розлуку з найдорожчими людьми. Які вимушено покинули свої домівки, а хтось вже ніколи не зможе повернутися, бо їх дому вже немає. Сьогодні ці слова вже не про почуття, які окриляють, а про біль та надію побачитися знову, хоча б на мить.

Сьогодні усі нові пісні, які я створюю — україномовні.

Я завжди співала п’ятьма мовами, не виокремлюючи якусь одну як основну. Звісно, сьогодні усі нові пісні, які я створюю — україномовні. Найбільш знакові композиції, які колись звучали російською, я переклала українською, аби вони продовжували жити у серцях людей. Деякі я зараз не виконую, від якихось доведеться відмовитися. Дуже щаслива, що мої україномовні пісні ще довоєнного часу, такі як «Тримай», «Обіцяю», «Почуття» та інші наразі на концертах відгукуються слухачам і дарують їм приємні емоції. Кліп «Кришталь» ми взагалі знімали за декілька днів до повномасштабного вторгення!

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості
зйомки кліпу «Кришталь» за кілька днів до повномасштабної війни

Прем’єра кліпу і пісні, які були заплановані на березень 2022 року, звичайно, були відкладені. Але потім я все ж таки випустила цей трек і щиро вдячна глядачам, що вони на концертах сприймають з любов’ю цю нову пісню. 

Про благодійність 

Я знаю, що зараз українці роблять все, аби наблизити Перемогу: кожен працює на своєму фронті. Артисти – не виняток. Я робила і роблю те, що маю і можу робити. Виступаю на усіх українських і закордонних подіях, куди мене кличуть, говорю про Україну, щоб протистояти російській пропаганді, беру участь у подіях для збору грошей для ЗСУ. Наразі так чинить кожен свідомий українець. Дуже хвилюючим для мене був той момент, коли я разом з Black Eyed Peas відкрила Latin American Music Awards. Коли такі відомі на весь світ артисти співали «Pray for Ukraine», це надавало величезного розголосу про ситуацію в Україні у такій територіально далекій від нас Латинській Америці.

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості
NK разом з гуртом The Black Eyed Peas на Latin American Music Awards

Зараз у мене фактично немає вільного часу, бо я приділяю його виступам, благодійним акціям, які ми запускаємо з командою, інтерв’ю для світових ЗМІ і, звісно, створенню нової музики — бо мені є що сказати світу. За весь час війни, завдяки благодійним заходам, разом з Потапом ми назбирали майже 80 000 000 гривень на допомогу Україні.

Про стосунки з Потапом під час війни 

Звісно, ми з Льошею у будь-якій ситуації намагаємося одне одного підтримувати. Я впевнена, що головне — об’єднуватись, коли важко та спіткає жахлива біда. Звісно, зараз у кожного з нас є свої задачі і напрями діяльності. Проте, головне —  це об’єднувати свої зусилля для того, щоб допомагати країні та йти на зустріч миру і Перемозі.

Про свій моральний стан

Зараз наше життя – це участь у благодійних концертах і подіях, зборах коштів, реалізації благодійних акцій. Але, впевнена, цим наразі займається кожен українець. Коли мені буває морально важко, рятують близькі люди поруч. Вимикають світло — не проблема, без світла можна перетерпіти, без свободи — ні.

Вимикають світло — не проблема, без світла можна перетерпіти. Без свободи — ні.

Єдиний і дуже дієвий лайфхак: усвідомлювати, що перемога вже скоро і що російська армія зараз перебуває у передсмертній агонії. Така думка дуже надихає. Як і розуміння, що мільйони українців підтримують нашу країну на шляху до Перемоги. А також історії наших Героїв — хлопців та дівчат з передової, людей з окупованих і деокупованих територій. Читаєш, як вони вистояли, й болить душа, але за спиною одразу з’являються крила від усвідомлення сили українців! Впевнена, кожен із нас здатен знаходити у собі силу, як би складно не було.

Читать также
Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Про важливість психологічної допомоги

Під час війни багато хто з українців потрапив у різні ситуації: хтось опинився далеко від дому і близьких, хтось перебуває у гарячій точці або небезпечному місці. Якщо ти розумієш, що самостійно «не вигрібаєш», звертатися до психологів можна і треба. На жаль, ця професія ще досі дещо стигматизована в Україні: вважається, що звертаються до психологів тільки люди із глибокими психічними захворюваннями. Але це не так! Психолог — це як сімейний лікар чи тренер у спортзалі, він має бути у кожного, хто дбає про себе і якість свого життя. Просто він допомагає тримати в порядку не фігуру чи фізичный стан, а ментальне здоров’я.

Психолог — це як сімейний лікар чи тренер у спортзалі, він має бути у кожного, хто дбає про себе і якість свого життя.

Я — артистка, публічна людина, звісно, від тиєї кількості уваги, яку я маю, в мене траплялись і зриви, і вигорання, і панічні атаки. Саме робота з психологом завжди допомагала мені впоратись з цим усім. У цей складний воєнний час дуже багато професіоналів пропонують свою допомогу безкоштовно. Не соромтесь звернутися до них! Ви відчуєте, що впоратися зі складними ситуаціями буде легше!

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Про плани на Новий рік 

Єдине свято, яке ми наразі чекаємо і хочемо святкувати — це наша Перемога. Щойно це станеться, ми відсвяткуємо обов’язково, зоурема й всі пропущені свята, з величезним розмахом. Звісно, в моїй оселі є ялинка і новорічні прикраси. Але думки мої зараз геть не про те, які кульки повісити на ялинку, а про те, як ще я можу бути корисною своїй країні та ЗСУ. 

Багато хто сьогодні не хоче гучних вечірок, тому, звісно, їх буде у рази менше. До того ж комендантська година. Тож цю новорічну ніч більшість українців проведе у вузькому колі людей, які наразі поруч. Адже не в усіх є можливість бути разом із родиною чи з найкращими друзями, на жаль…

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Про мрії та плани на 2023 рік 

Впевнена, що 2023 рік буде роком довгоочікуваної Перемоги для нас. Вірю, що наша країна все переживе, що ми станемо ще кращими, ніж були, все відбудуємо. А наша музика покаже себе у всій красі, продемонструє свою багатогранність. Мені подобається, що люди слухають дедалі більше українського, у трендах постійно з’являються нові імена, музична індустрія шалено розвивається навіть у такий складний час. Після Перемоги ми покажемо світові увесь свій творчий потенціал. З кожним днем Україна буде квітнути все яскравіше і яскравіше!

Щодо цілей: час покаже, адже 2022 рік навчив нас, на жаль, жити у ситуації форс-мажору, болю та невизначеності. Втім головне для мене наразі — продовжувати допомагати, створювати пісні, що надихатимуть, реалізовувати бодай частину планів, які були призупинені через війну.  

Новорічні розмови: Настя Каменських про стосунки з Потапом, блекаут і зміни у творчості

Бажаю всім українцям сильного, світлого і мирного 2023 року! Слава Україні! Слава ЗСУ! І подяка всім, хто бореться і підтримує Україну.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
5
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
4
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos