Now Reading
Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні

Танцювальна терапія

 

Днями у Відні відбулася презентація нового проекту Олени Шоптенко Hush! Dance Therapy. Це серія танцювально-терапевтичних майстер-класів, які пройдуть у європейських та українських містах. На подію завітало чимало відомих українців, зокрема Ольга Торнер, Анна Арутюнова, Тетяна Рамус, Христина Колісник і Павло Присяжнюк, тощо.

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Олена Шоптенко, Віктор Андрійченко

Ідея танцювальної терапії народилася в Олени після одного з флешмобів на підтримку України у Відні. До неї підійшла жінка і розповіла, що участь у флешмобі допомогла її 14-річній доньці вийти з шокового стану.

Протягом року танцівниця глибоко вивчала питання танцювальної терапії, яка вже давно популярна в Європі та Америціі, поєднавши нові знання з власним багаторічним досвідом, створила авторську програму, а партнеркою та продюсеркою проєкту виступила Анна Тільняк.

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Олена Шоптенко, Анна Тільняк

«Наші емоції та почуття живуть у тілі. А танець – найдавніша форма їх вираження. Придушені емоції «застрягають» всередині людини і утворюють емоційні і м’язові блоки. Танець допомагає висловити накопичені емоції, тим самим звільнивши не тільки тіло, а й голову і душу. Танцювальна терапія може допомогти жінкам привести свій емоційний стан в рівновагу і продовжувати радіти життю. Це необхідно зокрема і щоб діти були спокійні. Адже ми знаємо, що коли мама в збалансованому стані, то дитині це передається і навпаки», – зазначає Олена.

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Ольга Торнер

На прем’єрі глядачі побачили яскравий перформанс від Олени Шоптенко та призера чемпіоната Європи зі спортивних бальних танців Ігоря Кобʼюка. Неабияк вразив присутніх виступ Марти Хасман, австрійської 70-річної жінки, яка давно займається танцями як хобі. Всі виступи відбувалися під живий акомпанемент скрипаля-віртуоза Віктора Андрійченко.

Читать также
Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Анна Арутюнова

Також на презентації була представлена фешн-колаборація Олени Шоптенко та українського бренду Arutiunova, за меценатської підтримки Ірини Коваль, Melkumyan Jewelry, Анастасії Шевченко та Spilne Art.

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Перед глядачами із промовою виступив Володимир Коломієць – перший секретар посла України в Австрії.

Захід проводився за підтримки Посольства України в Австрії та супроводжувався фандрейзингом на проект «Прихисток» благодійного фонду «Твоя опора» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Під час презентації вдалося зібрати близько 94350 гривень, які будуть передані до благодійного фонду.

Олена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Тетяна Рамус з мамоюОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Христина Колісник і Павло Присяжнюк з дочкою ДомінікоюОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Регіна Рогожина, Ігор Кобʼюк, Анна Тільняк, Олена Шоптенко, Олександра ФедороваОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Аліна БабенкоОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Світлана Третякова, Карина БогдановаОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Анастасія ШевченкоОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Татевік та Арсен Мелкумян, Олена ШоптенкоОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Марія фон МойОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Ірина Урдзік, Ксенія ДацюкОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Ірина КовальОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні
Олена ШоптенкоОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у ВідніОлена Шоптенко презентувала новий проєкт у Відні

Фото: Вероніка Монакова

5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos