Now Reading
Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців

Актор прогулявся столицею

Британський актор і письменник Стівен Фрай, який днями приїхав до Києва, відчув на власній шкірі те, що відчувають тисячі українців — сьогоднішній ранок 66-річна кінозірка зустрів у бомбосховищі через чергову ракетно-дронову атаку росіян.

Враженнями від пережитого та своїми емоціями від перебування в українській столиці він поділився в Instagram.

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців
Актор зустрів ранок у бомбосховищі

«Прокинувся о 4:45 ранку від наполегливого голосу, який наказував усім у готелі спускатися до бомбосховища. Отже, ми тут. Кавоварка. Лежаки. Люди весело сміються та балакають. Жодного звуку дронів чи ракет, які я можу виявити…», — написав Фрай.

Як відомо, письменник приїхав для проведення Третього Саміту перших леді та джентльменів. Та крім цього, Фрай також встиг погуляти Києвом, відвідати лікарню, зустрітися з художником Микитою Тітовим та дати інтерв`ю українським телеканалам.

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців
Фрай думав, що побачить у Києві понівечені війною будівлі

«Звісно, я на все дивився, як трохи дивакуватий турист, ще в потязі. І, звісно, я через свою необізнаність думав побачити понівечені війною будівлі просто повсюди, на кожному кроці. А насправді ти бачиш сучасні будинки. Це те, що я побачив, наприклад, у центрі Києва. Красива опера, люди спішать по своїх справах, кафе працюють, магазини відкриті. А потім залунала повітряна тривога, і це мене повернуло в реальність, і ти розумієш, що ось вона — небезпека. І це правда. І небезпечно всюди. Та попри це, я все одно буду подорожувати. Місто Київ — фантастичне», — заявив він.

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців
Потрет Стівена Фрая, який намалював художник Нікіта Тітов

Також Фрай був вражений витримкою, мужністю та позитивом українців, яких зустрів у лікарні.

«Не можу повірити, що я тільки 12 годин тому приїхав сюди в Київ: з того часу я спостерігав за хірургічною операцією пораненого бійця (була сирена тривоги, але ніхто не звернув уваги, адже був пацієнт, якого треба доглядати). Далі я зустрів двох молодих людей, які сміялися, дражнили один одного щодо відмінностей між їхніми новими протезами ніг. Потім я розмовляв з молодою жінкою, яка лише два тижні тому втратила чоловіка на фронті. Усіх їх об’єднував надзвичайний гумор, а також глибока непохитна рішучість прогнати варварів і зберегти свою незалежність і суверенітет. Війна може виявляти найгірше в людях, але іноді найкраще», — поділився письменник.

Читать также
Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців

Крім того, зірка кінокартин «Шерлок Голмс», «Хоббіт», «Аліса в Країні чудес» та багатьох інших, озвучив своє бажання щодо диктатора Володимира Путіна.

Стівен Фрай поділився враженнями про Київ та українців
Актор відвідав виставку розбитої російської техніки

«Очевидно, я б хотів, щоби в Путіна стався якийсь інсульт або його довічно арештували, і він доживав вік десь у підвалі. Але от що б я хотів зараз, конкретно: щоб Захід не припиняв підтримку українців. Адже я трохи хвилююсь через американські вибори наступного року. І я, звісно, бажаю Збройним силам України успіхів на полі бою. А росіянам скажу: єдине рішення для них – відступити, перестати говорити ультиматумами типу «от як віддасте Донбас, то, може, ми подумаємо…». Ні! Ви не можете віддати їм те, що їм не належить! Тож українцям я бажаю стійкості».

Фото: Imstagram @stephenfryactually

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos