Now Reading
Папа римський Франциск підтримав одностатеві шлюби

Папа римський Франциск підтримав одностатеві шлюби

Папа римський Франциск підтримав одностатеві шлюби

Перше ясне висловлювання Ватикану на підтримку ЛГБТ

У середу в рамках Римського кинфестівалю відбулася прем’єра документального фільму «Франциск» режисера й продюсера Євгена Афінеєвського, який також є автором презентованого на платформі Netflix в 2015 році фільму «Зима в огні» про події на Майдані, спільного виробництва США, Великобританії та України.

Папа римський Франциск підтримав одностатеві шлюби

У стрічці «Франциск» чинний Папа римський Франциск вперше підтримав одностатеві шлюби і закликав прийняти закон про громадянське партнерство для ЛГБТ-пар.

«Гомосексуали мають право бути сім’єю. Вони – діти Божі й мають право на родину», – заявив понтифік. І раніше в своїх інтерв’ю Франциск наголошував, що він не проти цивільних союзів одностатевих пар, але вперше так однозначно висловився на їх підтримку як Папа. «Нам потрібно видати закони про цивільні союзи. Таким чином вони будуть юридично захищені», – додав він.

Читать также
Папа римський Франциск підтримав одностатеві шлюби

Також понтифік зазначив, що «виступав за це», напевно маючи на увазі, що ще на посаді архієпископа Буенос-Айреса він підтримав законодавчі поправки про громадянські союзи. Однак тоді він не виступив на підтримку закону про одностатеві шлюби. Ба більше, кореспондент BBC в Римі Марк Лоуен стверджує, що Франциск був категорично проти одностатевих шлюбів, легалізованих в Аргентині в 2010 році і висловлював думку, що у одностатевих пар виросте одностатева дитина: «Кожній людині потрібні батько і мати, щоб сформувати їх ідентичність» .

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos