Now Reading
Перший NFT «Кримінального чтива» Квентіна Тарантіно продали за $1,1 млн на аукціоні

Перший NFT «Кримінального чтива» Квентіна Тарантіно продали за $1,1 млн на аукціоні

Перший NFT «Кримінального чтива» Квентіна Тарантіно продали за $1,1 млн на аукціоні

Попри судовий позов кінокомпанії Miramax

 

Перший із семи NFT фільму «Кримінальне чтиво» режисера Квентіна Тарантіно пішов з молотка за $1,1 млн на електронному аукціоні Secret Network. Власником епізоду «Royale with Cheese» («Королівський чизбургер») став криптоколектив AnonDAO. Судовий позов, поданий кінокомпанією Miramax, яка випустила стрічку в 1994 році, все-таки не зміг перешкодити угоді.

Эпізод «Royale with Cheese»

Проєкт під назвою Tarantino NFT є оригінальним рукописним сценарієм «Кримінального чтива», розділеним на 7 частин (окремих сцен), які супроводжуються аудіокоментарями режисера. Все це випущено у форматі NFT, унікальних цифрових предметів, створених на блокчейні.

Аукціони для решти шести NFT «Кримінального чтива» відбудуться з 24 по 31 січня на офіційному сайті проєкту. Серед виставлених сцен — «Pumpkin and Honey Bunny» («Гарбуз і медовий зайчик»), «Foot Massage» («Масаж ніг»), «Check Out the Big Brain on Brett» («Перевірте великий мозок Бретта»), «Captain Koons Monologue – The Gold Watch» («Монолог капітана Кунса – Золотий годинник»), «Bring Out the Gimp» («Витягніть канитель»), “Last Scene: Coffee Shop – Ezekiel 25:17» («Остання сцена: Кав’ярня – Єзекіїль 25:17»).

Нагадаємо, Miramax виступає проти проведення NFT-аукціону. Компанія звинуватила Тарантіно у порушенні авторських прав та умов контракту.

«Які б обмежені права не мав Тарантіно на публікацію сценарію, вони не дозволяють карбувати унікальні NFT, пов’язані з інтелектуальною власністю Miramax, і його протилежна позиція є предметом незавершеного судового процесу», — заявили юристи кіностудії раніше в січні.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos