Now Reading
У Лондоні відкриють музей ЛГБТК+

У Лондоні відкриють музей ЛГБТК+

У Лондоні відкриють музей ЛГБТК+

Його організують в історичній будівлі на площі Granary Square

 

Цієї весни благодійна організація Queer Britain планує відкрити в Лондоні музей, присвячений минулому, сьогоденню та майбутньому квір-спільноти.

Його організують на площі Granary Square на першому поверсі однієї з історичних будівель, що належить до фонду Art Fund. Там буде чотири галерейні простори, сувенірний магазин, а також офісні приміщення.

«Я хочу, щоб люди могли озирнутися, щоб вони могли краще зрозуміти, хто вони сьогодні та як сюди прийшли. Щоб разом ми могли уявити найкраще майбутнє», — розповідає Джозеф Гальяно, співзасновник проєкту. За його словами, в музеї можна буде побачити, наприклад, історичні документи та портрети трансгендерів.

Організатори не розкривають жодних подробиць щодо точних дат відкриття музею, його назви, конкретних виставок та програм. Але нещодавно представники Queer Britain опублікували у Twitter короткий ролик, який дозволяє зазирнути за лаштунки музею.

Нагадаємо, вперше інформація про відкриття музею ЛГБТК+ у Лондоні з’явилася у 2018 році. Але створення простору довелося перенести через пандемію коронавірусу.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos