Now Reading
Польська кіноакадемія запустила флешмоб #StopRussianWar

Польська кіноакадемія запустила флешмоб #StopRussianWar

Польська кіноакадемія запустила флешмоб #StopRussianWar

Щоб підтримати український народ 

 

Польська кіноакадемія запустила флешмоб на підтримку України. Щоб приєднатися до ініціативи #StopRussianWar, необхідно сфотографувати себе зі згаданим гаслом, а потім розмістити фотографію у соцмережах.

«Шановні кінематографісти всього світу! Минув місяць героїчної оборони України від неспровокованого натиску російського правителя. Там сьогодні ведеться битва на захист демократії, наших цінностей і нашої свободи. Ми не можемо просто пасивно сидіти, як глядачі у кріслах кінотеатру. Нехай російські агресори побачать, що нас проти них сотні тисяч. Нехай росіяни побачать, що їхні лідери спровокували мільйони людей на протест. Нехай відважні українці, що прикривають свої домівки власним тілом, і матері, які захищають своїх переляканих дітей, бачать нас навколо!» – йдеться у зверненні польських кінодіячів.

Польська кіноакадемія запустила флешмоб #StopRussianWar

У кіноакадемії звернулися також до жителів РФ.

«Ви повинні разом з нами зробити все, щоб зупинити цю війну. Інакше десятиліттями ви, ваші діти та онуки будете соромитися своєї батьківщини, як роками німці соромилися гітлерівської Німеччини. Нехай ваші фотографії будуть численнішими і гучнішими за ваші ракети. Треба бути сміливим, такими, як сьогодні звичайні українські жінки та чоловіки. Тільки разом ми зможемо зупинити цю війну. Тільки разом ми можемо зупинити злочинця, який руйнує наш спільний кращий світ», – резюмували вони.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos