Now Reading
Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка

Корисна добірка

 

У Міжнародний день боротьби за права жінок пропонуємо вам чудову добірку кінострічок різних жанрів, які, на думку Тетяни Хоменко, психологині проєкту «Незламна мама» від «Фонду Маша», має подивитися кожна жінка. Адже ці стрічки можуть надихнути вас бути кращою версією себе та придати впевненості у власних силах!

 

«Ерін Брокович» (2000)

Фільм заснований на реальних подіях. У центрі сюжету – історія про сильну, вольову жінку, яка зуміла допомогти багатьом сім’ям. Ерін, роль якої виконала Джулія Робертс – мама трьох дітей і вона дуже потребує роботи. Вона не має освіти, але має величезне бажання допомагати людям.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із фільму «Ерін Брокович»
  • Тетяна Хоменко: «Цей фільм про бажання допомагати людям, про сталеву волю і наполегливість. Героїня долає купу перешкод, щоб дійти до своєї мети. Як і всі ми, вона шукає баланс між роботою і дітьми, намагається побудувати нормальні здорові стосунки. Фільм буде особливо цінний для жінок, які мають дітей і мріють побудувати кар’єру. Ця історія ламає стереотипи: жінка-одиначка чи багатодітна може зробити кар’єру, жінка без освіти також може досягти висот. Цей фільм вбиває стереотипи і мотивує рухатися до своєї мети. Він дуже надихаючий».

«Квітка пустелі» (2009)

Це автобіографічна історія про просту дівчинку-кочівницю із Сомалі, яка ще в дитинстві пройшла обов’язковий для сомалійської культури ритуал жіночого обрізання. Через кілька років вона стала однією з найвизначніших моделей світу, а також однією з перших жінок, які засудили проблему жіночого обрізання.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із фільму «Квітка пустелі»
  • Тетяна Хоменко: «Історія Варіс про те, як непросто піднятися з самих низів суспільства. Це кіно про наполегливість і силу долати перешкоди. Про повагу і віру до людей, про неймовірну силу духу. Фільм дуже корисний для жінок, які втратили віру в себе, які народилися в бідних сім’ях і не вірять, що можна реалізуватися без зв’язків і грошей. А ще це кіно про самооцінку і саморозвиток. Бо чим більше ти працюєш над собою, тим впевненішою стаєш».

«Шоколад» (2000)

Фільм розповідає про чарівну Вів’єн, яка у пошуках кращого життя для себе та доньки приїхала у маленьке провінційне містечко. Вів’єн за професією шоколатьє, тому не довго роздумуючи, вона відкриває в містечку свою маленьку шоколадницю, але стикається з консервативними поглядами місцевих жителів.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із фільму «Шоколад»
  • Тетяна Хоменко: «У фільмі розкривається сила духу жінки, зростання особистості. Показується шлях від розпачу і відчаю до віри і надії. Стрічка вчить нас відпускати минуле і не боятися руйнувати стереотипи. Дуже добре у фільмі розкриваються різні типи стосунків: між одномістянами, батьками і дітьми, закоханими. Фільм буде цікавий для всіх жінок, які мріють відкрити свою справу, які мають дітей, але не мають підтримки. Для жінок, які не можуть відпустити минуле. Вартий уваги однозначно!».

«Я – викладачка» (2018)

Головна героїня – Наіна Матур, яка страждає від невиліковної хвороби, синдрома Туретта, має нервові тики та неконтрольовані вигуки. За освітою Наіна – вчителька, вона намагається знайти роботу за профілем, але чує лише відмову. У результаті вона починає працювати у класі із проблемними підлітками.

Читать также
Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із фільму «Я – викладачка»
  • Тетяна Хоменко: «Це історія непохитної волі та слідування своїм цінностям і покликанню попри всі труднощі. Кіно про велику, безумовну любов до дітей. У фільмі піднімається багато важливих тем: проблеми самооцінки, оціночне сприйняття суспільством інакших людей, виклики виховного процесу. Корисно подивитися жінкам з інвалідністю чи з фізичними і психічними порушеннями. Бо інвалідність – не табу для досягнення мети! І будь-яка форма інвалідності не перешкодить працювати за покликанням і жити щасливе життя, рухатися до своїх цілей і мати при цьому шалений успіх».

«Коко до Шанель» (2009)

Біографічна драма, яка розповідає про легендарну особистість – дизайнерку Коко Шанель, про її шлях від вихованки сирітського притулку до всесвітньо відомої кутюр’є, яка здійснила революцію у світі моди. Саме вона зняла з жінок вузькі корсети, що сковували їхні рухи, давши їм свободу дій, а сама переодягнулася в чоловічий костюм, щоб показати, що жінка має право бути тією, ким захоче і з тим, кого забажає.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із фільму «Коко до Шанель»
  • Тетяна Хоменко: «Коко Шанель ламала стереотипи, не боялася йти проти натовпу, натомість ішла за своїми мріями і цінностями. Вона підкупала своєю харизмою і вірою в справу. Нею надихалися всі навколо. У стрічці розповідається нелегка історія побудови її стосунків. З одного боку – успіх, з іншого – зворотній бік успіху: заздрість, супротив суспільства. Фільм безперечно надихає. Він про успіх, про силу духа, про подолання стереотипів, про перехід суспільства на інший рівень розвитку».

«Балерина» (2016)

Головна героїня мультфільму – Феліс, дівчинка-сирота, яка більшу частину життя провела у притулку. Найбільше вона мріє стати відомою балериною, але для цього потрібні кошти, яких вона ніколи не мала. Піддавшись на вмовляння найкращого друга, разом вони тікають з притулку і вирушають до Парижа, де, здається, справджуються всі, навіть відверто божевільні мрії.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із мульфільму «Балерина»
  • Тетяна Хоменко: «Мультфільм про цікавість, безпосередність, спонтанність. Безумовно, про величезний талант, який ще треба відкрити, а це – важка і виснажлива робота. Фільм про самооцінку, перше кохання, справжню дружбу. Про те, як мрія веде в потрібне місце, підтягує потрібних людей і, врешті, приводить людину до перемоги, зокрема над собою. Тому важливо не зупинятися, а постійно працювати, щоб реалізуватися. Бо успіх – це не одноразовий ривок, а постійна праця над собою».

«Зоотрополіс» (2016)

Цей мультфільм розповідає історію про зайчиху Джуді Гопс, яка все своє життя мріяла стати копом, проте через замаленький зріст її не хочуть приймати на роботу. Тепер вона повинна довести оточуючим чоловікам-поліцейським, що вона не панночка з пухнастим личком, а сильна особистість і гарний коп.

Поради психологині: 7 фільмів, які має подивитися кожна жінка
Кадр із мультфільму «Зоотрополіс»
  • Тетяна Хоменко: «У мультфільмі піднімаються питання відстоювання себе, особистих кордонів, ламання стереотипів, зростання особистості, прийняття інших такими, які вони є. Це стрічка про цінність справжньої дружби і про випробування, які вона проходить. Також у мультфільмі наголошується, що розчарування і невдачі – це частина дороги. І навіть якщо ти на крок відступиш від мрії, все одно важливо зібратися і рухатися далі. Тоді успіх – не за горами. Ця історія надихає і через мультяшні образи заряджає силою духу, вірою і мотивацією».
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos