Now Reading
6 порад здорового харчування від Мей Маск

6 порад здорового харчування від Мей Маск

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Беремо на замітку!

 

Мей Маск широко відома як модель і мама засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска, але жінка здобула суспільний авторитет та шану не тільки через це.  Вона також є кваліфікованим спеціалістом зі здорового харчування, має два вчені ступені в галузі дієтології та нутриціології. Маск дуже серйозно ставиться до роботи, оскільки знає, як іноді непросто дотримуватися здорового способу життя.

6 порад здорового харчування від Мей Маск

В інтерв’ю для Sports Illustrated Swimsuit Мей розповіла, що страждала від надлишкової ваги майже 10 років. Трапилося це, як дізналася, що її наречений зрадив з іншою.

«Мені було сумно, і я заїдала свій біль. Найбільша помилка полягає в тому, що люди вважають, ніби я струнка від природи, але це не так. Тож правильне харчування дуже допомогло мені вийти з цієї кризи».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Саме ця ситуація підштовхнула Маск до лікування людей з різними хворобами, спричиненими неправильною харчовою поведінкою.

Ми зібрали шість порад здорового харчування, про які Мей Маск розповідала у своїх інтерв’ю.

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Про перевагу планування меню

«Я змушую своїх клієнтів постійно планувати своє харчування. Якщо ви так не робите, то воно перетворюється на казна-що. Наприклад, ти повернувся з роботи, ти втомився, і ти не запланував свою вечерю. У кращому разі  – з’їси якийсь салат, зроблений нашвидкоруч, у гіршому – заморожений напівфабрикат».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Про біологічні активні добавки

«Перш ніж почати вживати біологічні активні добавки, слід звернутися до дієтолога, а він уже вам підкаже, чи потрібно це чи ні. Лікар візьме зразки крові для проведення різних аналізів, за результатами яких можна буде зрозуміти, чи є нестача поживних речовин, чи ні. Потім він скаже, чи реально виправити це за допомогою однієї дієти. Якщо ні, лікар порекомендує добавку, якій довіряє».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Про шкідливі продукти

«Приберіть усі шкідливі продукти з холодильника, щоби не виникало спокуси. Приміром, якщо біля мене буде шоколад, мені кінець, я просто впадаю в харчову кому, бо не можу припинити його їсти. У кожного є свої слабинки, і ви мусите переконатися, що їх немає поруч».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Про дієти

Мей Маск не вірить у химерні дієти, такі як кето чи інтервальне голодування.

Але є кілька здорових режимів харчування, що їх Маск схвалює: серед них і середземноморська дієта, увагу в якій закцентовано на овочах, цільнозернових продуктах, бобових та оливковій олії; дієта DASH, де головне –  інгредієнти з низьким вмістом натрію, спрямована на зниження артеріального тиску; і флексітаріанська дієта – це гнучке вегетаріанство.

До останньої найбільш схожа і власна дієта Маск. За словами моделі, на сніданок вона зазвичай їсть пластівці з високим вмістом клітковини і 1% молоком. Потім перекушує йогуртом і фруктами, а на обід віддає перевагу салату та цільнозерновому хлібу або суші. Її полудень – це лате й фрукти, а на вечерю вона любить суп із квасолі або овочі з білком та крохмалем.

6 порад здорового харчування від Мей Маск

На думку Маск, найліпше, що люди можуть вчинити для покращення свого раціону, це «керуватися здоровим глуздом і насолоджуватися їжею, яку споживають».

«Найдієвіший спосіб зберегти життєвий тонус – їсти, коли голодний, і не їсти, коли не голодний. Коли організм потребує ресурсу, ви стаєте неспокійними та злими. Коли надто ситі, вся енергія йде на перетравлення їжі, тому ви відчуваєте втому й ніби перебуваєте в харчовій комі».

Про питний режим

Модель не з тих, хто весь час носить із собою пляшку з водою. Якщо вашому тілу потрібна вода, воно скаже вам про це.

«Дозвольте собі припинити зациклюватися на споживанні рідини».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

Про необхідність володіти інформацією

«Я стежу за новинами про харчування, бо це моя робота, але знання останніх наукових досягнень може бути корисним для кожного. Шукайте статті, написані дієтологом, – кимось, хто має ім’я RD або RDN, – які будуть найбільш авторитетними. Також можете підписатися на інформаційні бюлетені університетів із програмами в галузі дієтології, таких як Tufts та Berkeley».

6 порад здорового харчування від Мей Маск

 Фото: Instagram

 

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos