Now Reading
Володимир Дантес та Ірена Карпа розповіли, як повертають собі спокій

Володимир Дантес та Ірена Карпа розповіли, як повертають собі спокій

Володимир Дантес та Ірена Карпа розповіли, як повертають собі спокій

Ритм та чарівний чай до Геловіну

Повномасштабна війна в Україні триває понад півтора року, і чи не кожен з нас вже має власні формули повернення собі спокою, коли накриває чергова хвиля стресу. Зірки українського шоубізнесу — не виняток.

У соцмережах вони діляться корисними лайфхаками у відеозверненнях до дітей у межах кампанії #BraveKidsUkraine. Мета проєкту — психологічно підтримати дітей під час повітряних тривог.

Так, відомий український співак, теле- та радіоведучий Володимир Дантес часто виступає в Україні та за кордоном, і відеозвернення записував якраз напередодні концерту в Дніпрі.

У ролику він розповідає, чому під час стресу чи відчуття небезпеки корисно настукувати простий ритм.

«Я нещодавно прочитав, що, виявляється, ритмічні звуки, тобто, якщо ми настукуємо щось руками, ногами, по чашці ложечкою, неважливо що, — то ці ритмічні звуки мозок сприймає, як безпеку. Якщо це так, то давайте постукаємо разом!», — пропонує Дантес.

У відео артист залучив свою драмерку Марго, а ритм вони відбивали, наспівуючи пісню «Чуєш».

А от письменниця та співачка Ірена Карпа, яка також підтримала кампанію #BraveKidsUkraine, додала у своє відеозвернення трохи чарів. Ірена каже, що будь-яку воду можна зробити чарівною, але є маленький секрет:

«Берете трави, які ви любите — це може бути сушене щось, може бути такий іван-чай від карпатських мольфарів, засипаєте і кажете собі: чаклую на любов, на перемогу, на те, щоб мені щастило і на те, щоб я була чи був ще більше brave! І кажете: чари-бари-фук! Чи кажете: мольфаруй-мольфаруй і своє пильнуй! І потім робите таке лице і кажете: і-хі-хі-хі-хі. Все! Повірили, подивились, почаклували. Я вже відчула, як сили прибувають».

Читать также
Володимир Дантес та Ірена Карпа розповіли, як повертають собі спокій

Ірена розповідає малечі, що вдома з батьками можна робити таку «чарівну» воду і гарячою, і холодною, і з додаванням улюбленого варення, лимону, імбиру чи трав. Головне — сказати правильні чарівні слова, щиро забажати того, чого ви насправді хочете.

Всі ці поради й практики, які озвучують та демонструють зірки, схвалює дитяча й сімейна психологиня Світлана Ройз — супервізорка кампанії #BraveKidsUkraine.

До проєкту вже долучилися чимало музикантів, акторів, блогерів, волонтерів, ведучих, письменників та лідерів думок. Вони не лише підтримують дітей, а й пропонують виконати цікаві завдання чи вправи, пограти в ігри чи долучитися до челенджів. Все це — на онлайн-платформах кампанії: сайті, Facebook, Instagram, YouTube і TikTok.

Фото: Instagram @volodymyrdantes, @qarpa

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos