Now Reading
Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління ZПравила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління ZПравила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z«Перше глобальне покоління», «вони народилися зі смартфоном в руках», «хоумлендери», «зумери» – як тільки не кажуть про представників покоління Z, яке вже через 10-15 років стане головним платоспроможним населенням планети, а значить, буде визначати політику просування брендів і трендів. Сьогодні ж вони – юні, амбітні, цілеспрямовані, небайдужі, «живуть» в гаджетах 24/7 і не уявляють свою реальність без TikTok і YouTube – згідно зі статистикою, кар’єра на цій платформі є мрією щонайменше 37% «зумерів».

Соціолог Карл Мангейм у своєму есе 1928 року «Теорія поколінь» писав, що соціальні зміни особливо впливають на людей в юності, коли формується і сама людина, і її покоління. «Хоумлендери» дорослішали в період глобальних криз: 2008-2009, 2013-2014, 2017-2018, зараз – коронакриза. Криза для них – звичне середовище існування, в якому вони не просто виживають, але розвиваються, займаються творчістю, мріють і планують (!) свій успіх, а завдяки інтернету світ і можливості максимально відкриті для них. З легкістю запускають блог або IT-стартап, створюють контент, відкривають Інстаграм-магазин або випускають колекцію одягу… Жага починань в них у крові, а десятки тасків в календарі чи сотня відкритих в браузері вкладок – звична обстановка, в якій можна одночасно слухати новий альбом, публікувати сторіс, відповідати на коментарі та писати контрольну з китайської.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління ZГероїня нашої липневої обкладинки – яскрава представниця покоління Z, 19-річна українська співачка, тіктокерка і YouTube-зірка Uliana Royce, кліпи якої збирають мільони переглядів. І це ще далеко не весь перелік захоплень цієї дівчини, серед яких також саунд-продюсування, бойове мистецтво, японська та корейська мови, тощо… Напередодні виходу міні-альбому Uliana Royce переглянули її новий dance-перформанс My Love, який був знятий у недобудованій багатоповерхівці – як символ кар’єри, що лише починається. Ми познайомилися з юною артисткою ближче і на прикладі Уляни постаралися зрозуміти, чим і як живуть «зумери».

 

Твоє справжнє ім’я – Уляна Лисенко. Чи не пов’язана ваша сім’я з композитором Миколою Лисенком? Також розкажи про походження твого псевдоніму. 

Наврядчи, гадаю ми лише тезки. У родовее дерево я ніколи не заглиблювалася, ДНК тести не проводила, але все може бути! Відпочатку творчої кар’єри мені хотілося мати псевдонім, але, як жартують у нашій родині, «Beyonce» вже був зайнятий. Я довго думала, яким він має бути. Мабуть, космос вловив мої сигнали, бо випадково я наштовхнулася на британське ім’я Ройс, яке означає «принц». Моя дебютна пісня була про принцесу і я позиціонувала себе саме як принцеса. У поєднанні з іншими іменами на другому місці було «Уляна», я подумала, що це доля, адже дуже влучно. Так з’явилася Uliana Royce. Англійською – тому що у мене грандіозні плани на майбутнє!

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 


Уяви, що ти говориш від імені свого покоління, покоління «зумерів», як би ти вас описала на прикладі тебе самої?

Я не дуже люблю слово «покоління», тому що, насправді, ми всі дуже різні між собою, хоч і народилися в один період. Це дуже складне поняття, адже ти точно не знаєш, коли закінчується одне і починається інше. Скажу стосовно себе. Останнім часом я зрозуміла, що мені потрібен здоровий сон і я не можу залишатися на студії до 4 ранку і прокидатися о 8, це занадто мало, я так тільки швидше від усього втомлююся. Тому, тайм-менеджмент – це дуже крута штука, розвопануванням якої я наразі займаюся, що дозволяє мені розумно розподіляти свій час на навчання й творчість, та жити у задоволення, насолоджуючись всім тим, що відбувається навколо. А ще, я дуже сором’язлива, тому нічого більше не додам (сміється).

Мрію про власний меч. Планую отримати у майбутньому дозвіл на нього і обов’язково придбати.

 


Розкажи про свої захоплення, як ти до них прийшла і які з них уже переросли на дещо більше?

З дитинства я займаюся хореографією, навіть декілька місяців навчалася професійній майстерності у Лос-Анджелесі. Також вокалом, акторською майстерністю, закінчила художню та комп’ютерну школи. Захоплююся країнами Азії. Саме останнє захоплення вже встигло перерости у дещо більше: я почала вивчати корейську та японську мови, а також японське бойове мистецтво Tameshigiri. Скажу, що мрію про власний меч. Планую отримати у майбутньому дозвіл на нього і обов’язково придбати.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 


Наскільки важливе місце у твоєму житті займають гаджети і перебування в соцмережах, в який з них проводиш найбільше часу? Уявляєш своє життя без цього?

Я вважаю, що у моїй професії соцмережі відіграють одну з важливих ролей. Найчастіше користуюся Telegram, де спілкуюся не тільки з друзями, а й з робочих питань. Там у мене величезна кількість чатів. Соцмережі Instagram і TikTok – це два мої майданчики для експериментів та самовираження, а також YouTube, де я ділюся з прихильниками своєю творчістю. Без гаджетів зараз обійтися неможливо. Наприклад, свою музику я пишу на комп’ютері. А телефон взагалі зі мною 24/7. Я веду там календар, в якому фіксую всі свої плани. Зараз дуже багато додатків, які можна завантажити на телефон для цього.

Ти не можеш подобатися абсолютно всім, завжди знайдеться людина, яка захоче написати щось образливе на твою адресу.

 

Як ставишся до хейту у соцмережах, на свою адресу та інших людей? Як реагуєш?

Я абсолютно не звертаю уваги на образливі коментарі та намагаюся не сприймати їх. Ти не можеш подобатися абсолютно всім, завжди знайдеться людина, яка захоче написати щось образливе на твою адресу. Ну нехай пише, якщо йому/їй від цього стане легше. Відповідати на таке я не буду, щоб не продовжувати цей ланцюжок. Навіщо мені витрачати час, свою енергію на негатив, якщо я можу радіти і бути позитивною. Чесно кажучи, я взагалі не розумію людей, які витрачають час на якісь образливі коментарі. Щодо мене, якщо мені щось не подобається, я намагаюся тримати свою думку при собі, адже мене про неї не запитують.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 

Чи близький тобі якийсь із нині активних соціальних рухів? Black Lives Matter, права трансгендерів, фемінізм, екологічні ініціативи, тощо. Чи підтримуєш будь-який з них, чому і як саме?

Я дуже позитивно ставлюся до рухів, направлених на захист прав і свобод людей, адже вважаю, що кожна людина має право проживати це життя щасливою і вільною, не боячись наслідків свого вибору! Мені подобаються проєкти, що висвітлюють проблеми, з якими стикаються представники ЛГБТК+ спільноти. З останнього мені шалено сподобався челлендж, який запустив бренд Jacquemue «Get used to it», люди з усього світу приєдналися до нього і показали свою різну, але таку прекрасну любов! Якщо ж говорити про проєкти, спрямовані на захист навколишнього середовища, то крутою ініціативою вважаю задум від творців «Китайського» і «Тайського Привітів», Даші та Михайла Кацуріних – Plastic Club.  Хлопці беруть, сортують і відправляють на переробку сміття абсолютно безкоштовно! По секрету скажу, що знаходиться це зовсім поруч із моїм офісом, тому мені вдвічі приємніше.

 

Чи є бренди, з якими ніколи не будеш співпрацювати і чому? І навпаки – з ким би хотіла зробити щось разом?

Чесно кажучи, ніколи не задумувалися над цим. Єдине скажу, я точно знаю, з ким би не співпрацювала – це казино. Для мене це асоціюється з місцем, де не зовсім чесно заробляють гроші і обманюють людей. Я б не хотіла бути з цим пов’язаною. Загалом, я завжди готова та відкрита до будь-яких пропозицій.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 


Як би ти описала свій власний стиль і своє ставлення до моди? 

Я не можу сказати, що дотримуюся певного стилю в одязі. Кожного дня я намагаюся одягатися максимально зручно, під настрій, обираю те, що найбільше подобається мені. Не слідкую за трендами. Але водночас хочеться у своєму одязі самовиражатися і бути особливою.
У мене є мерч, який вже став брендом, створюю кожну нову модель з нуля самостійно. Нещодавно відкрила свій Instagram-магазин, де його можна придбати. Крім того, найближчим часом планую розширити асортимент власного одягу.

Це круто, коли твій продюсер мама, адже я можу приділяти справі свого життя 24/7.

 


Твій продюсер – твоя мама, у тебе з нею підписаний серйозний офіційний контракт. Хто був ініціатором такого рішення і як ви прийшли до згоди щодо його умов? Як поділяєте сімейне і робоче спілкування?

Це було рішення всієї родини. Контракт створював юрист, який враховував позиції двох сторін для комфортної роботи разом. У ньому навіть є штрафні санкції, якщо я порушу якусь з умов, але цього поки не сталося. Це круто, коли твій продюсер мама, адже я можу приділяти справі свого життя 24/7. Щодо сімейного та робочого спілкування, у нас з цим жодного разу не виникало проблем, вдається розділяти роботу з особистим.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 

Читать также
Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z
Як думаєш, хто або що вплинуло найбільше на формування тебе як особистості?

Час і місце народження, родина, місця, де я навчалася, а також люди, які оточували мене. Весь досвід, який я отримала тоді, вплинув на формування мене, як особистості. Ми всі вчимося на своїх помилках, наступаючи на одні й ті ж граблі. Я завжди говорю собі не зупинятися на досягнутому, адже кожному з нас є куди рости. Для мене рух вперед – це і є життя.

Надя Дорофєєва – це та людина, яка мене надихає. Я затятий її фанат ще з дитинства.

 

Щодо творчості, Надя Дорофєєва – це та людина, яка мене надихає. Я затятий її фанат ще з дитинства. Слухала її пісні ще коли вона була у складі «Время и Стекло», відвідувала всі її концерти. Можна сказати, «заслуховувала до дірок», вчила тексти пісень, а також танцювальні рухи. Я дуже щаслива, що знайома з нею особисто. Для мене Надя завжди асоціювалася зі світлою і відкритою людиною. І коли я наважилася бути артисткою, для мене було справжнім шоком те, що вона підтримала мою роботу. Це дійсно був дуже важливий крок з її боку. Надя вселила в мене велику надію і віру в те, що у майбутньому я дійсно зможу стати великою артисткою.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 


Які недоліки бачиш в собі і хотіла б виправити?

Як кажуть: «Щаливі часу не помічають». Так ось, цей вислів, буквально, про мене. Я ніколи не можу сказати, яка сьогодні дата, а також, прокинутися від звуку будильника вранці – це ще те випробування, скажу я вам! Страждає від цього найбільше моя родина, бо вони єдині, хто чують ці звуки щоранку.

Вірю в те, що вже за 5 років зможу зібрати «Олімпійський» зі своїм концертом.


Де і якою ти бачиш себе через 5 років, які кроки до цього вже робиш?

Наразі у мене є саунд-продюсер, з яким ми пишемо мій майбутній альбом. У планах писати музику повністю самостійно. Вже роблю перші кроки в цьому напрямку – навчаюся у свого саунд-продюсера. І, звичайно ж, я дуже сподіваюся і вірю в те, що вже за 5 років зможу зібрати «Олімпійський» зі своїм концертом, наразі це одна з моїх найбільших мрій.

Правила, цінності та секрети Uliana Royce: відверта розмова з яскравою представницею покоління Z 

Як почінається звичайний робочий день Уляни Ройс? 

Зазвичай мій день – це ранній підйом, душ, сумка, ключі, блиск для губ і швидка хода! Залежно від графіка, а він розписаний на пару місяців наперед, я біжу або на вокал, або на танці, або на студію, там я проводжу більшу частину свого часу. через те, що я веду всі соціальні мережі, мені доводиться постійно генерувати ідеї і потім втілювати їх в життя, на що теж йде левова частина мого часу. Підготовка до різних проєктів, шоу і виступів – це те, чим я зараз живу і від чого я кайфую! Навіть у свій вихідний я умудряюся вирішити сто одне робоче питання. Якщо ж у мене якимось чином залишається вільний час, я займаюся розвитком свого магазину Uliana Royce Shop, в якому продається мій мерч.

10 правил життя Уляни Ройс

1. Себе і своє тіло важливо любити і поважати.
2. Ти сам несеш відповідальність за те, що потрапляє у твій організм і подальшу його реакцію.
3. Активне проведення часу краще пасивного.
4. Кращий відпочинок – зміна діяльності.
5. Відповідай тільки на позитив, щоб його поширювати.
6. Якщо не згоден, важливо пояснити і відстояти свою позицію.
7. Немає межі досконалості та розвитку.
8. Важливо, щоб було комфортно.
9. Не зраджуй своїм мріям.
10. Бути чесною з собою та шанувальниками, але завжди жити за своїми правилами.

 

Розмовляла Ксюша Виноградова
Фото: Денис Маноха
Стиль: Євгенія Скварська

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos