Now Reading
Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Про психотравми, самоаналіз та спогади про матір

 

Понад рік шанувальники королівської родини Великобританії чекали, коли побачать світ обіцяні мемуари принца Гаррі, нарешті він оголосив дату – 10 січня 2023 року. Через чотири місяці після смерті його бабусі, королеви Єлизавети II, та коронації короля Карла III. Книга називатиметься Spare – переклад цього слова неоднозначний: «запасний, вільний, зайвий». Явне посилання на його статус молодшого сина монарха. Підзаголовок — In the Shadow («У тіні»), — загалом дає розуміння, як почувається 38-річний принц. Книгу перекладуть 16 мовами, повідомляє Vanity Fair. Обкладинка перед вами.

Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Видавництво Penguin Random House зазначає, що історія Гаррі «щира та сильна» і, обіцяють, надихне мільйони людей. Зокрема Гаррі розповість про момент, коли він і його брат Вільям йшли за труною принцеси Діани в 1997 році – за легендою, батько тоді велів хлопцеві, що ридав, не плакати, а просто йти з іншими в процесії.

«Для Penguin Random House велика честь публікувати відверту та емоційно сильну історію принца Гаррі для читачів у всьому світі, – заявив у прес-релізі генеральний директор Penguin Random House Маркус Долі. – Він ділиться історією напрочуд зворушливого особистого шляху від травми до зцілення, сповідує силу кохання, що надихне мільйони людей у ​​всьому світі».

Читать также
Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Принц Гаррі оголосив дату виходу своїх мемуарів

Гаррі раніше анонсував, що пожертвує частину доходів від продажу книги на благодійність. Згідно із заявою видавництва Random House, яка видаватиме книгу в США, він пожертвує 1,5 мільйона доларів Sentebale – благодійній організації з боротьби з ВІЛ/СНІДом на півдні Африки, яку він допоміг заснувати у 2003 році. Він також пожертвує 300 тисяч британських фунтів стерлінгів благодійній організації WellChild, яка підтримує дітей з обмеженими можливостями та їхні сім’ї.

Як пишуть Vanity Fair, король Карл III чекає публікації книги та прем’єри документального фільму про Гаррі та Меган на Netflix, перш ніж ухвалити рішення про їхні роль, повноваження та стосунки з членами королівської родини у майбутньому.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos