Now Reading
Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

Щоб забезпечити охорону своєї сім’ї під час перебування у Великобританії

 

Онук Єлизавети II принц Гаррі найближчим часом планує разом із дружиною та дітьми відвідати Великобританію, але для цього йому необхідно убезпечити свою сім’ю.

Він заявив, що його особиста охорона зі США не має доступу до матеріалів британської розвідки, а отже, не може забезпечити його дружині та дітям належний захист. Тому принц намагається через суд повернути поліцейську охорону, яку він втратив після відмови від королівських обов’язків у 2020 році. Про це повідомляє Daily Mail, посилаючись на свої джерела.

Адвокати герцога та герцогині Сассекських склали листа до Міністерства внутрішніх справ Великобританії і вимагатимуть судового перегляду, якщо уряд не забезпечить постійну безпеку. Тим більше, принц має намір оплачувати роботу поліції зі своєї кишені.

Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

«Великобританія завжди буде домом для принца Гаррі та країною, в якій, як він сподівається, його дружина та діти будуть у безпеці. Відсутність захисту з боку поліції пов’язана із надто великим особистим ризиком», – йдеться у заяві представника принца.

Читать также
Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

Також повідомляється, що Єлизавета II вже поінформована про дії свого онука. Це перший прецедент, коли представник монаршої сім’ї порушив судовий позов проти уряду ЇЇ Величності.

Принц Гаррі подав до суду на британський уряд

«Такий крок може спричинити напруженість у королівській сім’ї. Це також є ще одним головним болем для королеви після висунутих США звинувачень у зґвалтуванні американки Вірджинії Джуффре», – зазначає видання.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos