Now Reading
Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»

Цього року до трьох традиційних премій додали ще одну нагороду

У неділю, 5 вересня в столичному музейному комплексі «Мистецький Арсенал» в рамках проєкту New Generation of Fashion відбувся фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє».

Свої колекції представили 17 конкурсантів з 11 міст України.

Вони презентували їх у форматі дефіле перед fashion-експертами: Лілією Пустовіт, Артемом Климчуком, Лілією Літковською, Володимиром Подоляном, Катериною Сільченко, Іваном Фроловим і президентом UFC Андре Таном.

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»Цього року до трьох традиційнимх премій – Гран-прі, друга і третя премії – організатори додали ще одну нагороду – Спеціальну премію імені Сергія Єрмакова за використання ручної роботи.

Так, Спеціальну премію імені Сергія Єрмакова за використання ручної роботи отримала колекція CAPRICHOS дизайнера Анни Кузьменко (м. Бровари).

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»Третю офіційну премію отримала колекція FUTURE URBAN NOMADS дизайнера Наталії Довганич (м. Стрий).

Читать также
Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»Другу офіційну премію отримала колекція DECAY дизайнера Ольги Очкас (м. Маріуполь). Дівчина представлятиме Україну на International Young Designers Contest і стане учасницею платформи New Names в рамках Ukrainian Fashion Week.

Гран-прі конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» отримала колекція GENDERLES дизайнера Лілії Олійник (м. Сміла). Володарка Гран-прі отримала грант на створення нової колекції від бізнес-вумен Єлизавети Юрушевої і можливість участі в New Names в рамках Ukrainian Fashion Week, а також вона представлятиме Україну на International Young Designers Contest.

Стали відомі імена переможців конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє-2021»

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos