Now Reading
Street style: що носять найстильніші гості Milan Fashion Week

Street style: що носять найстильніші гості Milan Fashion Week

Street style: що носять найстильніші гості Milan Fashion Week

Брючні костюми, об’ємні рукави і яскраві аксесуари

 

 

Міланський тиждень моди стартував офлайновим показом Fendi, що в умовах пандемії вважається справжньою подією! І хоча front row був помітно поріділим (дистанцію ніхто не скасовував), вулиці Італії заповнили жваві fashionastas. Що ж носять сьогодні наймодніші дівчата Італії? Судячи зі звітів street style фотографів, в центрі уваги міланських модниць — брючні костюми, затишні трикотажні сукні, пальто і жакети з об’ємними рукавами, шорти з еко-шкіри, в’язані кардигани з шкіряним ременем, різнокольорові водолазки, сумки-багети, ланцюги та бахрома. Дивимося і надихаємося.

Street style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion WeekStreet style: що носять найстильніші гості Milan Fashion Week
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos