Now Reading
Яка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс

Яка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс

Яка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс

Історія кохання

 

Кохання не знає цифр. Це своїм прикладом доводять Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас, різниця у віці яких становить 25 років, а щасливий шлюб триває вже 22 роки.

Яка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс
Весілля Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс

Пара виховує двох спільних дітей, на світських заходах з’являється разом і у всіх проектах і життєвих труднощах (а таких теж траплялося на їхньому шляху чимало) завжди підтримує один одного. 25 вересня Кетрін і Майкл святкують подвійний день народження (ну хіба це не знак долі?) Із цієї нагоди розглядаємо архівні фотографії однієї з найкрасивіших і міцних пар Голлівуду.

Яка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-ДжонсЯка пара! 20 фото іменинників Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos