Now Reading
В Україні запустили проєкт Women’s CryptoGuida – провідник жінок у сфері криптовалют

В Україні запустили проєкт Women’s CryptoGuida – провідник жінок у сфері криптовалют

В Україні запустили проєкт Women’s CryptoGuida – провідник жінок у сфері криптовалют
 
Актуальні напрямки та фінансові можливості

Жіночий журнал ELLE Ukraine та благодійний блокчейн-фонд Unchain запустили спільний соціальний проєкт Women’s СryptoGuida — провідник українських жінок в інтернеті майбутнього (Web3) та світі криптовалют. Мета ініціативи — розширити доступ українським жінкам до благ, які вони можуть отримати завдяки технологіям блокчейн.

Для кого ця ініціатива:
•Для жінок, які ніколи не користувались криптовалютою та прагнуть з’ясувати основні принципи роботи крипторинку.
•Для жінок, які хочуть дізнатись більше про NFT та інші цифрові активи.
•Для жінок, які хочуть розширити кар’єрні можливості та дізнатись більше про Web3.

В Україні запустили проєкт Women’s CryptoGuida – провідник жінок у сфері криптовалют

Криптовалюта, Web3, токен, блокчейн, ринок децентралізованих фінансів — все це поки що для багатьох звучить як абракадабра з майбутнього. Однак криптовалюти з нами вже більш ніж 10 років, фактично — це нова економічна система. Криптовалюта мала б урівнювати гендерний розрив між доходами чоловіків і жінок, оскільки фактично доступ і точка входу однакові для всіх. Та статистика показує, що до рівноправ’я у крипті ще далеко. Жінки часто й необґрунтовано сумніваються, що зможуть розібратись із криптою та втрачають можливості, які надає нова сфера економіки.

Статистика показує, що до рівноправ’я у крипті ще далеко.

Власне, зусилля ініціативи спрямовані на підвищення рівня криптограмотності та фінансової свободи українок, а також на те, щоб надати їм усю необхідну інформацію про світ крипти зрозуміло, доступно та своєчасно. Це буде не лише сприяти подоланню гендерного розриву та активізувати більше жінок долучитись до світової криптоспільноти, а й розширить економічні можливості українок. Команда проєкту буде невпинно працювати над освітою та розширенням прав і можливостей українських жінок у світі Web3.

  •  Засвоїти усі основні терміни та поняття, аби почувати себе вільною, як птах у криптоспільноті.
  • Отримати всю необхідну інформацію про віртуальні валюти, про те, як відкрити гаманець, як працюють криптобіржі та як купувати цифрові активи.
  •  Дізнатися про можливості у сфері Web3, криптоіндустрії — почати кар’єру, перекваліфікуватися чи продовжити розвиток кар’єри.
  •  Отримати ключову інформацію від експертів світового рівня.
  •  Отримувати актуальну інформацію, яка перевірена експертами, про ключові події Web3.

У Women’s СryptoGuida жіки зможуть отримати всю необхідну інформацію про віртуальні валюти, NFT, ринок децентралізованих фінансів (DeFi), як працюють криптоплатформи, як торгувати цифровими активами та багато іншого, без потреби шукати це у розрізнених джерелах. Завдяки проєкту українки зможуть з’ясувати, як криптовалюта може стати корисною для них, які перспективи саме для них відкриває інтернет майбутнього, й дізнаються про все: як відкрити власний гаманець, з чого почати своє навчання, як не стати жертвою шахраїв, як знайти роботу у цій сфері. Ментори та спеціалісти кращих міжнародних компаній допоможуть українкам розпочати свій шлях у Web3.

Щоб стати частиною ініціативи, потрібно долучитись до телеграм-каналу Women’s CryptoGuida до 25 серпня. Це можна зробити тут.
5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos