Now Reading
Вчені: відмова від соцмереж лікує від депресії

Вчені: відмова від соцмереж лікує від депресії

Вчені: відмова від соцмереж лікує від депресії

А також зміцнює імунітет та фізичне здоров’я

 

За останні кілька років наш світ пройшов справжню диджиталізацію, що спричинило значне збільшення використання соціальних мереж. Тому вчені з британського університету Свонсі вирішили з’ясувати, як відмова від соцмереж може сьогодні вплинути на наше життя.

Вони провели дослідження, результати якого опублікували в журналі Journal of Technology in Behavior Science. У його ході 50 студентів було розподілено на три групи. Молоді люди з першої групи користувалися соцмережами у звичайному режимі, студенти з другої мали скоротити використання на 15 хвилин на день, а третій групі було запропоновано скоротити онлайн-активність на 15 хвилин, але вільний час витратити на інші види діяльності.

Вчені: відмова від соцмереж лікує від депресії
Кадр з фільму «Нічні звірі», 2016

Експеримент проводився впродовж трьох місяців. В результаті у випробуваних саме з другої групи помітно покращали загальні показники здоров’я. Імунна функція стала міцнішою на 15%, якість сну підвищилася на 50%, а симптоми депресії знизилися на 30%. Студенти також стали ще менше часу проводити онлайн, ніж потрібно було для дослідження. У середньому вони скоротили час перебування в соцмережах не на 15, а на 37 хвилин на день.

Випробувані з першої групи, навпаки, збільшили час перебування в онлайні на 7 хвилин на день, а молоді люди з третьої — аж на 25 хвилин. При цьому остання група показала найкращі результати поліпшення фізичного стану.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos